🔹دیروز نوزدهم مرداد ۱۴۰۱ #واله_زمانی با خانواده خود تماس گرفته و از تشدید بیماری خود در زندان خبر داده.

🔸واله اشاره کرده که دچار دردهای عضلانی شده و هیچ تغییری در وضعیت بازجویی او رخ نداده و هفته‌هاست بدون بازجویی در سلول انفرادی نگهداری شده و قرار بازداشت وی تمدید می‌شود.

🔺واله زمانی فعال کارگری عضو سندیکای نقاشان البرز است که بنا بر تشخیص پزشکان نیاز به درمان سریع دارد. سطح آنزیم‌های کبدی او به میزان بسیار خطرناکی افزایش پیدا کرده و خطر از دست دادن کبد و مرگ او بسیار جدی است.

#واله_زمانی در بازداشتگاه بند 209 زندان اوین با خطر مرگ مواجه است.

نامه سرگشاده عمومی به نهادهای بین‌المللی کارگری و مدافع حقوق انسان!

واله زمانی عضو سندیکای کارگران نقاش البرز و از فعالین شناخته شده جنبش کارگری ایران در تاریخ 1401/03/09 توسط دستگاه های امنیتی در ارومیه بازداشت و بعد از سه روز به بند 209 موسوم به بند امنیتی وزارت اطلاعات در زندان اوین منتقل گردید.
واله زمانی به جرم ملاقات با “سسیل کوهلر” عضو فدراسیون آموزش و فرهنگ سندیکای نیروی کار فرانسه و همسرش “ژاک پاریس” و با اتهام واهی و نخ نمای همکاری با جاسوسان خارجی بازداشت گردیده است (سسیل کوهلر و ژاک پاریس که با ویزای گردشگری به ایران سفر کرده بودند، روز 1401/02/18 به اتهام جاسوسی و اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی کشور ایران بازداشت شدند).
واله زمانی قبل از بازداشت دچار بیماری حاد کبدی و هپاتیت نوع سی، زخم شدید معده، بیماری ریوی و فشار خون بوده و تحت نظر و مداوای پزشکی قرار داشته

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: