🔴 با تأکید بر خواست‌ها و مطالباتمان از فراخوان همکاران رسمی خود برای تجمع اعتراضی روز ۲۰ اردیبهشت در‌ مقابل مجلس حمایت میکنیم

ما کارگران غیر رسمی و پیمانی نفت حمایت قاطع خود را از همکاران رسمی مان و اعتراض آنان به گسترش تعرضات به زندگی و معیشت خود اعلام میکنیم. این تعرضات بدون شک دامنگیر ما نیز خواهد شد و فشار کاری و معیشتی را بر همه کارگران نفت و موسسات وابسته به آن شدت خواهد داد. ما بر این باور هستیم که خواستهای ما کارگران غیر رسمی و رسمی پیوندهای بسیاری با هم دارد و با مبارزات متحدانه مان باید این مرز گذاری رسمی و غیر رسمی را بشکنیم و نیروی بزرگی در برابر تعرضات هر روزه به زندگی و معیشتمان شویم.
اول از همه خواست افزایش پایه دستمزدها به بالای ۱۲ میلیون است. حقوق هیچ کارگری نباید کمتر از این رقم باشد. این رقم با توجه به خط فقر ۱۲ میلیونی باید مبنایی پایه ای برای هر استخدامی باشد و همانطور که نرخ تورم سرسام آور افزایش می یابد، سطح دستمزدها نیز باید افزایش یابد. خوشبختانه امروز این مطالبه همه بخش های کارگری است. بازنشستگان نیر همین خواست را اعلام کرده اند. قطعا مطالبه شما همکاران رسمی نیز هست. ضمن اینکه دیگر رده های حقوقی که با توجه به شرایط و سوابق کاری همواره شامل شما میشده باید برقرار باشد و نباید مورد هیچگونه تعرضی قرار گیرد. یکبار دیگر اعلام میکنیم که همکاران گرامی ما از همه مطالبات اعلام شده شما حمایت و پشتیبانی میکنیم.

کارگران غیررسمی نفت

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: