🔴 با گذشت دوازده سال، هنوز پرداخت مساعده نیمه ماه به کارگران و رانندگان شرکت واحد همان ۵۰ هزار تومان می‌باشد

با وجود اینکه حقوق‌ها به دلیل از بین رفتن ارزش پول ملی و فاصله دستمزد طی دوازده سال گذشته در شرکت واحد ۲۵ برابر شده است اما متاسفانه مبلغ مساعده نیمه ماهه هیچگونه افزایشی نداشته است.

در این ارتباط سودی که بانک‌ها بطور روز شمار به سپرده‌ها می‌دهند‌ در مقیاس ۸۰۰۰ پرسنل، قطعا سود زیادی در ماه به حساب شرکت واحد واریز می‌شود. قطعا مدیر عامل شرکت واحد به دلیل عدم مشکلات مالی شخصی و سوء استفاده از کارگران در سال‌های گذشته اقدامی برای افزایش مساعده‌ی کارگران انجام نداده است و این بهانه که اگر مساعده بیشتر شود کارگران در آخر ماه کم می‌آورند مردود است، لذا هر کارگری که نیاز دارد می‌تواند برداشت کند و برای آنهایی که اوسط ماه نیاز به برداشت ندارند درحسابشان محفوظ خواهد ماند و اگر قرار است سودی عاید شود چه بهتر در جیب کارگر رود.

باتوجه به درخواست های کارگران و رانندگان برای افزایش مساعده نیمه ماه، مدیریت برای سود بیشتر از جیب کارگران، هیچ توجهی به افزایش مساعده نیمه ماه نداشته است.

باردیگر به مدیرعامل شرکت واحد تاکید می‌کنیم بجای در نظر گرفتن منافع مالی شهرداری و خوش خدمتی برای روسای بالا دستی، کمی هم به فکر رفاه و معیشت رانندگان و کارگران شرکت واحد باشید.

میانگین حقوق دریافتی هر راننده با اضافه کار در ماه بین ۵ تا ۷ میلیون تومان است که متاسفانه مبلغ پرداختی در نیمه هر ماه ۵۰ هزار تومان می‌باشد. این نشانگر بی‌تدبیری و بی‌توجهی مدیریت شرکت واحد نسبت به مطالبات معیشتی کارگران است.

💢همکاران به سندیکای خود بپیوندید و با پرداخت حق عضویت همکاران خود را در سندیکا یاری و همراهی کنید.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: