🔴 جمهوری اسلامی قربانی تروریسم نیست، عامل آن است! از خامنه‌ای تا ظریف برای یک تروریست اشک تمساح می‌ریزند

خبر

 

دوباره انتقام سخت
کاری از #توکا_نیستانی

به درک که محسن فخری‌زاده کشته شد. محسن فخری‌زاده جزو یک حکومت تروریستی است. از خامنه‌ای تا ظریف برای یک تروریست اشک تمساح می‌ریزند در صورتی که هواپیمای پُر از مسافر را زدند و کک‌شان هم نگزید.

صدها خانواده هنوز داغدار فرزند و همسر و کودک‌شان هستند. همین جنایتکارانی که الان برای کشتن یکی از همپالگی‌های‌شان حرف مفت می‌زنند، همین‌ها که دک و پُز توخالی می‌دهند، سه روز پرده‌ها را کشیدند، اینترنت را قطع کردند و با کشتن جوانان ایران حمام خون به راه انداختند.

می‌گوئید تروریسم؟ تروریسم یعنی به خون کشیدن خیابان‌های ایران! حکومت اسلامی قربانی تروریسم نیست، این نظام خودش عامل و باعث و بانی تروریسم در ایران و در سراسر دنیاست. حکومت اسلامی گرداننده این بازی جنایت و جنون است. حکومت اسلامی یک حکومت ماجراجو و اغتشاش‌گر است. نه! دروغ نگوئید.

قربانیان تروریسم در ایران نه دانشمندان درب و داغان هسته‌ای بلکه زنان هستند. ما الان چهل سال است به خاطر زن بودن در ایران ترور می‌شویم! کتک می‌خوریم، اسید به ما می‌پاشند، با داس و تبر به یمن وجود اسلام و حکومت خامنه‌ای روزمره کشتار می‌شویم. قربانی تروریسم مردم ایران‌ و کارگران هستند که محکوم به فقر و نداری و گرسنگی شده‌اند. تروریسم یعنی شلاق زدن به پشت یک کارگر شریف به خاطر خم نشدن جلو حکومت آیت‌الله‌های اوباش!

ایران وقتی به آرامش دست پیدا می‌کند که حکومت اسلامی گورش را گم کند. مردم ایران اصلاً تسلیحات هسته‌ای و غیر هسته‌ای نمی‌خواهند. مردم ایران آزادی، رفاه و زندگی انسانی می‌خواهند. مردم ایران حتی با سرنگون کردن این نظام هم وارد این بازی مرگ‌بار نمی‌شوند، به جای اینکه وارد رقابت هسته‌ای و تسلیحاتی بشوند، ترجیح می‌دهند با بالا بردن استاندارد جهانی حق و حرمت زن و کودک و رفاه عمومی مردم در زمینه برپایی یک مملکت انسانی الگو بسازند. نمونه جلوی جهان بگذارند.

ما با هیچ‌کس دشمنی نداریم. حکومت اسلامی یک پای این جنگ قدرت و تروریستی است! مخل امنیت این مملکت خودِ این حکومت و دین اسلام است!

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: