ترفند عاشورا و قبل از عاشورای ۸۸ ، با ورود اوباش مستخدم سپاه ، ساواما و ناجا به خیابان ها ، بار دیگر در آبان ۹۸ پیاده شد !!!!!

خامنه ای : نیرو های امنیتی به وظایف خود عمل کنند!
یعنی ؛ فرمان آتش به تک تیراندازان بعد از حرکت آرام معترضین !
وزیر کشور خامنه ای : کاری نکنید که به نیرو های خاص « گارد ویژه » دستور مداخله دهیم ! خطاب به آنان که با تظاهرات آرام ایجاد راه بندان کرده بودند .
یعنی ؛ به آشوب کشیدن اعتراض آرام مردم و آتش زدن خانه های مردم به اسم معترضین و نمایشات پی در پی تلویزیونی!
جنایتی که حتی در ۸۸ هم صورت نگرفت !
لذا باید گفت خامنه ای دست تمامی حاکمان کثیف و دروغگوی طول تاریخ ایران را از پشت بسته است .

دادستان کل ، دادستان تهران و اسماعیلی سخنگوی قوه ی فاسد قضا پس از بازدید از محل های نگهداری دستگیر شدگان گفتند : آنان را تفکیک و بسیاری آزاد شده اند و عده ای نیز به زودی آزاد می شوند !

طبق اطلاع تعداد بسیار زیادی از عناصر شبکه های اوباش سپاه ، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات « ساواما » طی روز های گذشته با شناسایی و جدا سازی توسط فرماندهان و عامران شبکه های مزبور در بازدید از بازداشتگاه ها ، اقدام به آزادی منابع خود نمودند .
منابعی از اوباش مستخدم و جیره بگیر از بودجه های سری !

رژیم ضد بشر و رهبر فاشیست قبل از اعلام قیمت جدید بنزین آدم کشان خود را برای سرکوب اعتراضات آرام مردم و زدن نعل وارونه به حالت آماده باش کامل در آورده بودند .

خامنه ای و مجتبی در سال ۸۸ وقتی تمامی طرفند های سرکوبش بی نتیجه ماند . شبکه ی منابع ضد جاسوسی وزارت را که گله ای از کثیف‌ترین عناصر را شامل می‌شد با بودجه ای معادل هشتصد میلیار تومان وارد صحنه نمود و برای هر تیم پروژه ای خبیثانه را تعریف نمود ! جالب تر آنکه در آن مقطع آتش زدن خانه های مردم در برنامه نبود و از این حیث ، آبان ۹۸ نشان دهنده ی خونخوار تر شدن بیشتر رژیم برای حفظ حکومتش می‌باشد .
لذا باید همانگونه که در سال ۶۱قمری ، اشقیا پس از دیدن سر حسین ابن علی ، به یزید تبریک می گفتند .

اینجا نیز همانگونه که این روز ها در نمایشات خیابانی و نماز جمعه ها فریب خوردگان سناریوی دربار « ابلیس روباه صفت اعظم » به نمایش گذارده اند . باید که ؛ روزی نامه ها نیز مملو گردد از اینگونه تبریکات به مقام فاسد رهبری ! حاج حسین شریعت مدار بسم الله ……
در پایان به اطلاع میرساند که وحوش خامنه ای هم اینک در حال اعتراف گیری به روش فنی از دستگیر شدگان و دیکته کردن اراجیف خودساخته به قربانیان می باشند .تعدادی نیز قهرمانانه در زیر خباثت بارترین روش های ضد بشر این وحوش اسلام جعلی و اسلام چکشی قهرمانانه مقاومت می کنند . درودشان باد .

مرگ بر شکنجه گران و رهبر فاسدشان باد.

✍️رضا ملک

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: