🔴 رضا ملک : واقعا خامنه ای ‌«ابلیس روباه صفت اعظم » است .

خبر

ترفند عاشورا و قبل از عاشورای ۸۸ ، با ورود اوباش مستخدم سپاه ، ساواما و ناجا به خیابان ها ، بار دیگر در آبان ۹۸ پیاده شد !!!!!

خامنه ای : نیرو های امنیتی به وظایف خود عمل کنند!
یعنی ؛ فرمان آتش به تک تیراندازان بعد از حرکت آرام معترضین !
وزیر کشور خامنه ای : کاری نکنید که به نیرو های خاص « گارد ویژه » دستور مداخله دهیم ! خطاب به آنان که با تظاهرات آرام ایجاد راه بندان کرده بودند .
یعنی ؛ به آشوب کشیدن اعتراض آرام مردم و آتش زدن خانه های مردم به اسم معترضین و نمایشات پی در پی تلویزیونی!
جنایتی که حتی در ۸۸ هم صورت نگرفت !
لذا باید گفت خامنه ای دست تمامی حاکمان کثیف و دروغگوی طول تاریخ ایران را از پشت بسته است .

دادستان کل ، دادستان تهران و اسماعیلی سخنگوی قوه ی فاسد قضا پس از بازدید از محل های نگهداری دستگیر شدگان گفتند : آنان را تفکیک و بسیاری آزاد شده اند و عده ای نیز به زودی آزاد می شوند !

طبق اطلاع تعداد بسیار زیادی از عناصر شبکه های اوباش سپاه ، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات « ساواما » طی روز های گذشته با شناسایی و جدا سازی توسط فرماندهان و عامران شبکه های مزبور در بازدید از بازداشتگاه ها ، اقدام به آزادی منابع خود نمودند .
منابعی از اوباش مستخدم و جیره بگیر از بودجه های سری !

رژیم ضد بشر و رهبر فاشیست قبل از اعلام قیمت جدید بنزین آدم کشان خود را برای سرکوب اعتراضات آرام مردم و زدن نعل وارونه به حالت آماده باش کامل در آورده بودند .

خامنه ای و مجتبی در سال ۸۸ وقتی تمامی طرفند های سرکوبش بی نتیجه ماند . شبکه ی منابع ضد جاسوسی وزارت را که گله ای از کثیف‌ترین عناصر را شامل می‌شد با بودجه ای معادل هشتصد میلیار تومان وارد صحنه نمود و برای هر تیم پروژه ای خبیثانه را تعریف نمود ! جالب تر آنکه در آن مقطع آتش زدن خانه های مردم در برنامه نبود و از این حیث ، آبان ۹۸ نشان دهنده ی خونخوار تر شدن بیشتر رژیم برای حفظ حکومتش می‌باشد .
لذا باید همانگونه که در سال ۶۱قمری ، اشقیا پس از دیدن سر حسین ابن علی ، به یزید تبریک می گفتند .

اینجا نیز همانگونه که این روز ها در نمایشات خیابانی و نماز جمعه ها فریب خوردگان سناریوی دربار « ابلیس روباه صفت اعظم » به نمایش گذارده اند . باید که ؛ روزی نامه ها نیز مملو گردد از اینگونه تبریکات به مقام فاسد رهبری ! حاج حسین شریعت مدار بسم الله ……
در پایان به اطلاع میرساند که وحوش خامنه ای هم اینک در حال اعتراف گیری به روش فنی از دستگیر شدگان و دیکته کردن اراجیف خودساخته به قربانیان می باشند .تعدادی نیز قهرمانانه در زیر خباثت بارترین روش های ضد بشر این وحوش اسلام جعلی و اسلام چکشی قهرمانانه مقاومت می کنند . درودشان باد .

مرگ بر شکنجه گران و رهبر فاسدشان باد.

✍️رضا ملک

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴 دل‌نوشته انسیه خواهر #آتنا_دایٔمی به مناسبت ششمین سالگرد بازداشت آتنا:

شش سال پیش این ساعت‌ها، آخرین ساعت‌هایى بود که هنوز توى زندگیمون ذره‌اى آرامش داشتیم. این ساعت‌ها آتنا توى اطاقش سرش به گوشى گرم بود، قبل از اون سر شام از ریحانه جبارى حرف زد و خوشحال بود که حکم اعدامش به تعویق افتاده. نگران دوستایى بود که بازداشت شده …

خبر
⭕️‌‌ یاسمن آریانی و منیره عربشاهی از زندان اوین به زندان کچویی کرج منتقل شدند

منیره عربشاهی و فرزندش یاسمن آریانی، دو فعال مدنی و از معترضان به حجاب اجباری، محبوس در بند زنان زندان اوین، امروز چهارشنبه ۳۰ مهرماه به زندان کچویی کرج منتقل شدند. یاسمن آریانی ۲۵ ساله، مردادماه ۹۷ بخاطر شرکت در اعتراضات سراسری علیه گرانی و فساد زندانی شد. او پس …

خبر
تشکیل پرونده آدمربایی، بخش یازدهم

در آبان ۱۳۶۷، پلیس ترکیه در یکی از بازرسی‌ها به خودرویی مشکوک می‌شود. در صندوق عقب این خودرو ابوالحسن مجتهدزاده، از اعضای سازمان مجاهدین خلق، قرار داشت. او در حالی که کاملا با چسب نواری ضدآب بسته و بی‌حرکت شده بود چند ساعت قبل ربوده شده و در حال انتقال …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: