🔴 علی خامنه ای در تدارک مرگ خاموش امضاکنندگان «بیانیه ۱۴» مبنی بر درخواست استعفای او

گزارش

▪️ بی خبری از فاطمه سپهری و نگرانی خانواده های بازداشت شدگان «بیانیه ۱۴» از زمان انتقال آنها به ساختمان اطلاعات!

طبق تماس آقایان کمال جعفری، محمد حسین سپهری و عباس واحدیان امضا کنندگان ‌«بیانیه ۱۴» از تاریخ ۹۹/۱/۱۴ به ساختمان اداره اطلاعات منتقل شدند، ولی متاسفانه هیچگونه اطلاعی از شرایط و وضعیت خانم فاطمه سپهری نداریم و با توجه به بیماریهای ایشان، این موضوع باعث نگرانی شدید خانواده ها و سایر دوستان ایشان شده!

همچنین آقایان هاشم خواستار و محمد نوریزاد از تاریخ ۹۹/۱/۱۲ تماسی با خانواده های خود نداشتند و با اطلاع رسانی آقای محمد حسین سپهری در تاریخ ۹۹/۱/۱۶ از وضعیت وخیم بیماری خود و شرایط نگهداری اش در قرنطینه به دلیل مشکوک بودن به ابتلا ویروس کرونا، بیم آن می رود که سایر بازداشت شدگان مبتلا به این ویروس شده باشند و این امر به شدت موجبات نگرانی و تشویش خاطر خانواده های بازداشت شدگان «بیانیه ۱۴» را فراهم نموده است.

لذا ما خانواده ها با توجه به اهمیت این‌ موضوع خواهان آزادی و اعزام فوری و بلادرنگ بازداشت شدگان «بیانیه ۱۴» به ویژه آقای محمد حسین سپهری جهت درمان به بیمارستان حتی به مدت کوتاه می باشیم.
یادآوری می شود مسئولیت حفظ جان و سلامتی نامبردگان با حاکمیت، وزارت، اطلاعات و نهاد قوه قضاییه می باشد.

✍️خانواده های بازداشت شدگان «بیانیه ۱۴»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گزارشی از وضعیت بد پروژه ها!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، نامه ای از سوی کارگران چند پروژه برایمان ارسال شده است که توجه تان را به آن جلب می کنیم: در این چند ماه در مورد وضعیت همه گروهای شغلی پروژه ای صحبت شد به جز نفرات دفتری. پیمانکاران حقوق نفرات دفتری رو افزایش ندادند …

خبر
ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران

ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد. در این شماره می خوانید: اطلاعیه های سندیکاهای کارگری ص۱ گزارشات کارگری از واحدهای تولیدی سراسر ص۱۴ زحمتکشان و هزینه ای که باید به دوش بکشند! ص۲۷ تا حق …

خبر
توزیع شیر فاسد بعنوان سهیه روزانه رانندگان، توسط مدیریت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فیلم ارسالی به سندیکا از طرف راننده شرکت واحد

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: