مولوی محمدحسن به‌عنوان رئیس‌الوزرای گروه تروریستی طالبان ( برادران زامبی جاعش) فرمانی رسمی در مورد آینده و سرنوشت زنان در افغانستان صادر کرده است:
🔺 تمام دختران بالای ۲۰ سال باید شوهر داده شوند!
🔺زنان بیوه زیر ۳۵ سال باید به زور به عقد مجاهدان طالبان در آیند!
🔺دختران بالای ۱۸ سال فقط به شرط شوهر کردن و همراهی محرم امکان تحصیل دارند!!
🔺منع اشتغال زنان ، و درصورت اشتغال در آینده فقط برای مشاغل رده پائین و اجیر !!

◼️ ااین را به آن دسته نرم‌تنان مدنی و عرزشی‌های ولایت وقیح که با دفاع از جنایتکاران وحشی طالبان، می‌گفتند طالبان عوض شده و اخبار منع تحصیل دختران و جهاد نکاح را شایعه می‌دانستند، برسانید‌
طالبان نسخه به‌روز شده و عریان جاعش است همانطور که جاعش همان داعش است‌ به قول موتا گه‌مسلمان، گه‌مسلمان است و هیچ فرقی بین آنها وجود ندارد.

پیش بسوی جنبش #زامبی_محله_را_بشناسید
#مردم_مسلح_شوید
#انقلاب_آگاهی
#موتا_را_بشنوید
#پایان_اسلام_در_ایران
#موتا_سخنگوی_براندازان

@moota1
@iranarchismnews

@mansoor1999

https://t.me/khabargar

One thought on “🔴 فرمان رسمی گروه تروریستی طالبان در مورد زنان:”
  1. گروه تروریستی طالبان ملعون که وضعیتش برای همه مشخص است؛ ما شیعیان 12 امامی ، به بی شرفی و پست فطرتی طالبان ملعون هیچ شکی نداریم و نیز حساب مردم مظلوم سنی مذهب افغانستان و سایر کشورها را از آن ها جدا می دانیم. وضعیت شما هم برای ما مشخص است؛ شما دارید با استفاده از این حقیقت از احساسات ما سؤ استفاده می کنید؛ و جنایات طالبان ملعون را به پای مقامات حکومتی ایران می نویسید و این یک قضاوت ناحقی است؛ پس شما هم با طالبان ملعون هیچ فرقی ندارید. اگر قرار باشد ما از طالبان شکایتی داشته باشیم که قطعاً داریم، این شکایت را به نزد شما نمی آوریم بلکه به پیشگاه خداوند یکتا که خالق همۀ موجودات است و نیز قدرتش از همۀ موجودات بیشتر است می بریم؛ فقط خداوند یکتاست که می تواند در یک چشم برهم زدنی شما جنایتکاران را در هم بکوبد. پس تا دیر نشده و فرصت دارید از خر شیطان ملعون پیاده شوید شاید نجات پیدا کنید؛ از ما گفتن بود. تمام.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: