🔴 فوری :حمله به «عباس واحدیان شاهرودی» ازامضا کنندگان بیانیه ۱۴ در زندان مشهد

 

 

ساعتی قبل اوباش وابسته به جمهوری اسلامی در زندان مشهد، با چاقو به «عباس واحدیان شاهرودی» یکی از ۱۴ امضاکننده‌ی بیانیه استعفای «علی خامنه‌ای» و «گذار از جمهوری اسلامی» حمله کرده و قصد بریدن رگ‌های دست وی را داشتند که با هوشیاری وی، این اقدام ناکام ماند و جراحی جزئی بر این زندانی سیاسی وارد شد.

این اقدام پس از آن صورت گرفته که مأموران اداره اطلاعات مشهد برای فشار هر چه بیشتر بر «عباس واحدیان»، وی را به اندرزگاه ۱۰۴ بند پنج زندان وکیل‌آباد (بند قاتلان و سارقان) منتقل کرده‌اند.

به نقل از یک منبع موثق : شب گذشته برای فشار بیشتر وارد اوردن به این زندانی سیاسی  با هماهنگی مسئولان اداره اطلاعات مشهد وی را مجبور به «کف خواب» شدن نمودند واین زندانی سیاسی  ناچار شد شب گذشته  در برابر توالت‌های این بند استراحت  کنداین در حالی است که محیط این زندان به شدت آلوده بوده و انواع بیماری‌ها و کثافات در آن وجود دارد.

و دقیقا صبح همان روز زندانیان را به هواخوری کوچکی انتقال دادند …بیش از ۶۰۰ زندانی را در هواخوری به هواخوری کوچکی منتقل کردند که در همان زمان چند زندانی خطرناک قصد بریدن شاهرگ اقای عباس واحدیان شاهرودی را داشتند

.«عباس واحدیان شاهرودی» گفته است در صورت وقوع هرگونه اتفاق جانی برای خود، مسئولان زندان مشهد و مقامات اداره کل اطلاعات این شهر، مقصر اصلی آن خواهند بود.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: