🔴 فیلمی زن ستیزانه و مشمئز کننده مربوط به جشن تکلیف! با طعم لاکچری

در قانون حاکمیت ابوداعش خامنه ای در ایران ‏سن مسئولیت کیفری برای دختران ۹ سال است!!! یعنی دختر ۹ ساله در صورت ارتکاب جرم مثل یک آدم بزرگ محاکمه می‌شود و این جنایتی است در حق دختران ایرانی.
دختر ۹ ساله مکلف می‌شود به حجاب اجباری ، به روزه گرفتن، به تمام شدن کودکی. حتی او از نظر شرع کثیف آخوندی آماده ازدواج می‌شود!!
او مکلف به اجرای احکام می‌شود. البته در مدارس پیش از این سن هم حجاب اجباری است.
در ایران برای این جنایت قرون وسطایی درحق کودکان ، جشن برگزار می‌کنند.
پ ن : این حکومت کثیف را باید به زیر کشید و تمام قوانین قرون وسطایی را ملغی اعلام کرد.

این فیلم را می توان ترجمان و بازگوکننده چهل و دو سال حکومت #جمهوری_اسلامی دانست، از یک سو با وجود میلیون ها خانواده ای که برای خرید نان چشم انتظار واریز ۴۵ هزار تومان یارانه ماهیانه اند، و هزاران کودک کار که به دنبال روزیشان در میان سطل های زباله، آشغال های چنین جشن هائی را زیر و رو می کنند، #ناکارآمدی، #فساد، تبعیض و شکاف شدید طبقاتی را در جمهوری اسلامی به رخ می کشد.
و از سوی دیگر با نمایش ربودن دوران کودکی ، با نام مذهب از چند دختر بچه، وجه ایدئولوژی و ضد حقوق بشری جمهوری اسلامی را نمایان می سازد. اجبار کودکان به پوشیدن حجاب اجباری که در نهایت منتهی می شود به معضل غمناکی به نام #کودک_همسری از نتایج این ایدئولوژی حکومتی است. بر اساس گزارش فصلی #مرکز_آمار_ایران، طی سه ماه نخست سال ۹۹ ازدواج بیش از هفت هزار دختر زیر ۱۴سال در ایران به ثبت رسیده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: