رسانه‌های غربی دربارهٔ ایران حقیقت را نمی‌گویند. ما در ایران با صدای بلند اعتراض میکنیم اما خبرنگاران ترجیح میدهند در مورد وضعیت آب‌و‌هوا توییت کنند تا در مورد سرکوب و شکنجهٔ رژیم تحقیقی انجام دهند. در چهار سال گذشته پنج قیام سراسری علیه رژیم در ایران رخ داده است. حکومت معترضان را سلاخی کرده و برای سرکوب زندانیان سیاسی آنها را شکنجه کرده است. با این حال، اکثر غربی‌‌ها درکی از واقعیت ایران ندارند، زیرا پوشش رسانه‌های خارجی به طور مداوم واقعیت‌ها را نادیده و یا انکار می‌کند.

ما امروز قربانی جهل و نادانی جهان نسبت به واقعیت‌های ایران نیستیم، بلکه با تلاش عمدی و سیستماتیک جمهوری اسلامی برای دستکاریِ افکار عمومی دنیا از طریق توجیه‌گرانش در رسانه‌های خارجی مواجهیم. ما مردم اپوزیسیون و مخالف حکومت هستیم، اما صدای ما به رسانه‌های غربی راهی پیدا نمی‌کند. امروز از شما می‌خواهیم برای درک شرایط ایران، به ما گوش دهید، داستان‌های ما را به اشتراک بگذارید. به شما گفته شده است که همبستگی شما به ما صدمه می‌زند و صحبت درباره مبارزاتِ ما، ما را در معرض خطر قرار می‌دهد. همه اینها دروغ است. این سکوت و بی‌تفاوتی شماست که ما را تهدید می‌کند.

من شش سال ‌از عمرم را در زندانهای این حکومت گذرانده‌ام و نوشتن این مقاله می‌تواند دوباره مرا به زندان بازگرداند، اما اگر این هزینهٔ دادن صدا به بی‌صدایان باشد، ارزش آن را دارد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: