🔴 وطنفروشی دیگر خامنه ای و عقد قرارداد ۲۰ ساله با روسیه کشور فروشی علی خامنه ای ادامه دارد …

جمهوری اسلامی بعد از قرارداد ننگین ۱۳۹۷ الحاق بخش عمده ای از سهم #ایران از دریای خزر (کاسپین) به روسیه ، پیش نویس یک قرارداد امنیتی/نظامی و اقتصادی ۲۰ ساله برای تاراج ثروت ملی ایران و ایجاد پایگاه های نظامی سری #روسیه در ایران را، تقدیم مسکو کرد.

کشور فروشی علی خامنه ای ادامه دارد …

سفیر علی خامنه ای در مسکو:
پیش‌نویس قرارداد ۲۰ ساله نظامی، امنیتی، اقتصادی جمهوری اسلامی با روسیه آماده شد.
کاظم جلالی، سفیر فرقه تبهکار در مسکو، از آماده شدن متن قراردادی برای تبدیل «معاهده روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی و روسیه» به توافق‌نامه ۲۰ ساله سیاسی، امنیتی، نظامی، دفاعی و اقتصادی خبر داد.

سفیر جمهوری دیکتاتور اسلامی در مسکو طی یک برنامه تلویزیونی گفت که که این قرارداد با تاکید علی خامنه‌ای تدوین و پیش نویس آن از سوی سفارت ایران در روسیه برای بررسی نهایی به وزارت امور خارجه ارسال شده است.
جلالی افزود که بر اساس نامه‌ای که علی خامنه‌ای به ولادیمیر پوتین نوشته و پاسخی که پوتین داده موضوع بر این است که مدت این قرارداد را بیش از دو دهه کنیم.
#نه_به_جمهوری_اسلامی
#آری_به_همبستگی_ملی
#No2IR

🔶روسیه، در صف امضای قرار ۲۰ ساله برای خرید ایران
✍️کاظم جلالی، سفیر ایران در روسیه، از آماده شدن پیش‌نویس قرارداد ۲۰ ساله‌ی جدیدی میان ایران و روسیه خبر داد. معاهده همکاری ۲۰ساله‌ی پیشین ایران و روسیه در اسفند ماه سال ۷۹ بین محمد خاتمی و ولادیمیر پوتین به امضا رسیده بود. اکنون و پس از عقد قرارداد ۲۵ساله میان ایران و چین، مقامات ایران و #روسیه از قرارداد جدیدی میان این دو کشور خبر می‌دهند که «در عرصه‌های سیاسی، امنیتی، نظامی، دفاعی و به‌ویژه اقتصادی» خواهد بود.
جلالی با اشاره به نامه‌ی #علی_خامنه‌ای به پوتین گفته است: «با توجه به این نامه و پاسخ پوتین، تصمیم بر این است این قرارداد را بیش از دو دهه یا بیشتر تمدید کنیم.» نامه‌ای که قاصد آن #محمدباقر_قالیباف بود. اما پوتین قالیباف و تیم همراهش را به محل کارش راه نداد و قاصد، دست از پا درازتر به تهران بازگشت.
پس از فروش ایران به چین، بحث قرارداد با روسیه بارها از سوی مقامات جمهوری اسلامی تکرار شده بود. جمهوری اسلامی راه ماندگاری را در فروش ایران می‌جوید و در این راه، چه مشتری‌ای بهتر از روسیه که حالا ایران را مستعمره خود می‌داند!

# ایران فروشی نیست،ننگ بر ملایان.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.