🔴 يادآوري بخشي از دوران طلايي امام راحل!!!

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که بازی شطرنج حکم ۷۰ بار زنا با مادر خود را داشت.

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که برای پیدا کردن یک تکه روزنامه در جیب فردی وی را اعدام میکردند.

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که برای شنیدن موسیقی شلاق می‌خوردی و برای داشتن نوار کاست زندان میرفتی

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که هر روز تو مدرسه بدن و کیف دختران راهنمایی و دبیرستان تفتیش میشد که مبادا با خود آیینه‌ای همراه داشته باشند و موی پسران قیچی میشد که کسی موی بلند نداشته باشد و در حد سانتریفیوژ از ناظم و معلم خود کتک میخوردید.

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که شلوار جین پوشیدن،موی بلندگذاشتن، عینک آفتابی، ماتیک،آستین کوتاه، حرف زدن و انتقاد، ریش زدن، لباس و مانتو رنگی جرم بود. داشتن ویدئو که نگو!!!

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که در مدارس زنگ ورزش و سه ماه تابستان وقت آموزش دفاعی بود و زنگ انشاء وقت تعریف از انقلاب و زنگ تاریخ از بدی‌های شاه میگفتند و کورش داریوش خائن بودند و ظالم و قاتلین اونروز و امروز کاریزما..

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که جوانها به جای بازی بچه گانه و تفریح باید به نمازهای جماعت اجباری و حسینیه‌ها میرفتند.

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که که اگر در خیابان با دوست جنس مخالف دستگیرت میکردند باید باهاش ازدواج میکردی يا بجرم رابطه نامشروع شلاق ميخوردي.

#دوران_طلایي_امام راحل زمانی‌ بود که برای راه رفتن با مادر یا خواهر خود باید شناسنامه همراه داشته باشی..

#دوران_طلايی_امام راحل دوران دفترچه بسیج و کوپن و سهمیه بندی برق، آب، نفت و… بود.

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که سهم شما از آزادی گشت کلانتری، گشت کمیته انقلاب اسلامی، گشت ثار الله ، گشت منکرات، گشت بسیج، گشت مبارزه با مفاسد، گشت راهنمای و رانندگی، گشت تامین، گشت جندالله ،گشت فجر، گشت وزارت اطلاعات ،گشت مبارزه با مواد مخدر بود.

#دوران_طلايی_امام راحل دوران شير خشك كوپني ، بنزین كوپنی, گوشت كوپنی, شیر با دفترچه بسیج, تخم مرغ كوپنی, مرغ كوپنی, نان سهمیه ای, حتی لاستیک ماشین،سیمان،آهن با دفترچه بسیج, و بگیر تا آخر…

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که به دختران اعدامی قبل از اعدام تجاوز میشد تا مشکل شرعی در اعدام نباشد..

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که قوانین قضایی در خصوص بانوان نصف بیضه چپ یک مرد صادر میشد و میشود…

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که زنان مارو سنگسار میکردند،معتادین و مواد فروشان به بدترین وجه در مساجد و میادین شهرها شلاق میخوردند…

#دوران_طلايي_امام راحل اصرار به٨سال جنگ ،ميليارد ها دلار هزينه بي مورد، صدها هزار كشته در جنگ وزندان ،صدها هزار آواره ،صدها هزار مصدوم و…

#دوران_طلايی_امام راحل زمانی‌ بود که برای گریه کردن به مزار عزیزان اعدامیتان کتک می‌خوردید و
مجالس عروسی را باید به شکل عزا اجرا میکردید و…

🔸هرچه بود گذشت و خدا را شکر می کنیم که به #دوران_طلایی_اختلاس های نجومی رسیدیم وبه دورانی رسیدیم که با هزینه های سنگین اول در کشورهای منطقه جنگ و آشوب بپا می کنیم و بعد با هزینه های سنگین تر آنها را بازسازی می کنیم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: