🔴 پیام جانباز عبدالرسول مرتضوی از زندان اوین:نه، قرار ما این نبود

ویدیو ها

عبدلرسول مرتضوی جانباز قطع عضو جنگ ایران و عراق، که به واسطه مواضع انتقادی‌اش به نظام جمهوری اسلامی و شخص علی خامنه‌ای، در زندان است, پیامی صوتی از داخل زندان ارسال کرده است. او در قسمتی از این پیام، خطاب به مردم می‌گوید: «قرار ما این نبود، وقتی من زندانی‌ام تو چرا ساکتی هموطن؟، مگر من زبان تو نبودم خویشاوند من؟…. ـ»

وی در حمایت از کمپین «شمارش معکوس برای آزادی زندانیان سیاسی»
خطاب به مردم ایران گفت؛ امروز چاره کار به دست مردم ایران است که با حمایت همه جانبه از زندانیان سیاسی، زمینه آزادی آنها را فراهم آورند.

این جانباز آزادیخواه در حمایت از کمپین «شمارش معکوس برای آزادی زندانیان سیاسی» گفت؛ «کمپین شمارش معکوس برای آزادی زندانیان سیاسی» نشان از همدلی مسئولانه ملت با فرزندان خویش در زندانها دارد و اتمام حجتی است با حاکمانی که گمان می کنند می توانند با زندانی کردن مردم، صدای آزادی خواهی و حق طلبی آنان را خاموش کنند.

این فایل را بشنوید.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
آرش جوهری فعال کارگری به ۱۶ سال زندان تعزیری محکوم شد

▪️ آرش جوهری، فعال کارگری توسط بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ۱۶ سال حبس تعزیری محکوم شد. جوهری که در تاریخ ۱۵ مهرماه امسال توسط ماموران اطلاعات سپاه در تهران بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد موسوم به بند دو الف زندان اوین منتقل شد، هم اکنون در بند عمومی …

خبر
اتحادی به نام سامانه همبستگی ملی ایرانیان برای سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی

گفتگوی رضا اسماعیلی با منصور اسانلو، حسام وثوقی و فاضل موسوی  

خبر
این یارو خامنه ای وقیح دقیقا داره به کدوم حکومت اشاره میکنه؟!؟؟!🧐🧐🤔

دیگه مخزن بیشرفی و وقاحت و دریدگی رو دارن میترکونند. همه اینها که میگه رفتار های خودشه. خودش بهترین واکسن های امریکایی را می زنه و برای مردم ممنوع میکنه! این دیگه چه هیولایی ایه؟؟؟!!! #غذا_نیست_ترس_نیست #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی    

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: