🔴 گام دیگری برای خصوصی سازی درشرکت واحد

مدیریت ناکارآمد شرکت واحد با اقدامی در راستای خصوصی سازی(خودمون سازی) درسامانه شش بی آر تی (خط امام علی از مبدأ مترو جوانمرد قصاب به مقصد پایانه لاله ) با جابجایی اتوبوس های دو کابین به شیفت شب وسامانه های دیگر وجایگزینی اتوبوس های تک کابین بدون کولر در شیفت روز زمینه خصوصی کردن این سامانه را مهیا میکند این در حالی است که چند ماه پیش نیز شایعاتی مبنی برفروش محوطه سامانه شش نیز به گوش می رسید.
متاسفانه این جابجایی باعث کمبود اتوبوس در خط شش شده است که موجب اعتراض شدید مسافران بر علیه رانندگان می شود و در برخی مواقع با رانندگان درگیر شده اند که این نوع تنش باعث خستگی روحی و روانی مضاعفی برای رانندگان زحمت کش در این روزهای گرم شده است. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات ومعایب موجود در ایستگاه ها از جمله مناسب نبودن ارتفاع رکاب اتوبوس های تک کابین بعلت عدم وجود سکو مناسب در ایستگاه ها بعضاً موجب سقوط مسافر وآسیب دیدن ایشان میشود.این امر مشکلاتی را نیز برای رانندگان بوجود‌آورده است ، زمانی هم که رانندگان به مسئولان سامانه مراجعه میکنند در جواب می‌گویند دستور از اداره مرکزی شرکت واحد است. مدیریت شرکت در روزهای اخیر در مصاحبه ها اعلام کرده اند تمام اتوبوس های خطوط بی آر تی کولر دار هستند و شرکت موظف است کولر را روشن نماید، حال آقای سنندجی مدیریت شرکت باید پاسخگوباشد که آیا مردم و مسافران از نظر ایشان در مناطق مختلف شهر تهران متفاوتند؟شاید هم با رانندگان سامانه شش مشکل دارد و به قصد آزار واذیت رانندگان این عمل نابخردانه را انجام داده است.آیا خصوصی سازی(خودمون سازی) چیزی عاید این کلان شهر کرده است؟ به جز اتلاف منابع و تخصیص اموال عمومی مانند اتوبوس و تعمیرگاه با مبالغ بسیار ناچیز به عده ای خاص. مدیریت باید پاسخگو باشد چرا اینقدر اصرار بر خصوصی سازی صد درصدی شرکت واحد را دارند.
در این مدت مسافران زیادی هم اعلام داشته اند که به سامانه ۱۸۸۸ انتقاد و شکایت کرده اند ولی متاسفانه شهرداری و مدیریت شرکت گوشی برای شنیدن ندارند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: