🔴 یکی از نمایندگان رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد، توکل جمشیدی، پس از ۶ روز بازداشت، موقتا آزاد شد (https://t.me/vahedsyndica/3905)

توکل جمشید یکی از نمایندگان رانندگان بخش خصوصی که چهارشنبه ۸ بهمن بازداشت شده بود دوشنبه ۱۳ بهمن با تودیع وثیقه، موقتا از زندان اوین آزاد شد. ایشان یک روز قبل از بازداشت با تماس تلفن از سوی سپاه به دادسرای اوین احضار می‌گردد و در مراجعه به دادسرا بازداشت می‌شود.

رانندگان بخش خصوصی در سه سال گذشته اعتراضات متعددی از جمله، تجمع مقابل استانداری و فرمانداری، حرکت با اتوبوس در خیابان با صف بزرگ و طولانی که به اتوس‌شان بنر با مضامین اعتراضی هم نصب کرده بودند، برگزار کرده‌اند. در روز یکم بهمن سال جاری نیز رانندگان یکی از شرکت‌های خصوصی اعتصاب کردند و انتظار می‌رود اعتراضات و اعتصابات منسجم رانندگان بخش خصوصی هر بیشتر گردد.

از قرار معلوم بازداشت آفای توکل جمشیدی یکی از نمایندگان رانندگان بخش خصوصی نیز در ارتباط به نگرانی نهادهای امنیتی از اوج‌گیری اعتراضات و اعتصابات بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران باشد.

بطور عمده اعتراض رانندگان بخش خصوصی درآمد ناچیز، هزینه بالای نگهداری انوبوس، ساعت کاری نزدیک به ۱۶ ساعت در روز، عدم واگذاری فراقانوانی دو دانگ از اتوبوس به رانندگان، ظلم مضاعف شرکت‌های خصوصی با چراغ سبز مدیریت شرکت واحد می‌باشد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: