🔴 یکی از نمایندگان رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد، توکل جمشیدی، پس از ۶ روز بازداشت، موقتا آزاد شد (https://t.me/vahedsyndica/3905)

خبر

توکل جمشید یکی از نمایندگان رانندگان بخش خصوصی که چهارشنبه ۸ بهمن بازداشت شده بود دوشنبه ۱۳ بهمن با تودیع وثیقه، موقتا از زندان اوین آزاد شد. ایشان یک روز قبل از بازداشت با تماس تلفن از سوی سپاه به دادسرای اوین احضار می‌گردد و در مراجعه به دادسرا بازداشت می‌شود.

رانندگان بخش خصوصی در سه سال گذشته اعتراضات متعددی از جمله، تجمع مقابل استانداری و فرمانداری، حرکت با اتوبوس در خیابان با صف بزرگ و طولانی که به اتوس‌شان بنر با مضامین اعتراضی هم نصب کرده بودند، برگزار کرده‌اند. در روز یکم بهمن سال جاری نیز رانندگان یکی از شرکت‌های خصوصی اعتصاب کردند و انتظار می‌رود اعتراضات و اعتصابات منسجم رانندگان بخش خصوصی هر بیشتر گردد.

از قرار معلوم بازداشت آفای توکل جمشیدی یکی از نمایندگان رانندگان بخش خصوصی نیز در ارتباط به نگرانی نهادهای امنیتی از اوج‌گیری اعتراضات و اعتصابات بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران باشد.

بطور عمده اعتراض رانندگان بخش خصوصی درآمد ناچیز، هزینه بالای نگهداری انوبوس، ساعت کاری نزدیک به ۱۶ ساعت در روز، عدم واگذاری فراقانوانی دو دانگ از اتوبوس به رانندگان، ظلم مضاعف شرکت‌های خصوصی با چراغ سبز مدیریت شرکت واحد می‌باشد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴 تجمع اعتراضی سراسری بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی با (شعار کشور ما رو گنجه بازنشسته تو رنجه) .

بی توجهی به و ضعیت معیشت و زندگی بازنشسته ها اقدامی ظالمانه نسبت به کسانی است که عمر و جوانی خود را در خدمت به مملکت گذارنده اند این قشر شریف شایسته برخورداری از حقوقی هستندکه بتوانند هزینه درمان و معیشت خود را تأمین کنند .

خبر
🔴۱۷ اسفند – ایلام؛ تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در ایلام،

مقابل سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به وضعیت فلاکتبار معیشتی بازنشستگان و مستمری بگیران همسو با کارگران خواهان افزایش حقوق و مستمری‌ها به بالای ۱۲ میلیون تومان هستند. اجرای کامل همسان سازی و درمان تکمیلی از دیگر خواسته‌های آنان است.

خبر
تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در قزوین، مقابل سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به وضعیت فلاکتبار معیشتی

🔴۱۷ اسفند – قزوین بازنشستگان و مستمری بگیران همسو با کارگران خواهان افزایش حقوق و مستمری‌ها به بالای ۱۲ میلیون تومان هستند. اجرای کامل همسان سازی و درمان تکمیلی از دیگر خواسته‌های آنان است  

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: