🔶 آرزوهای خام پاسدار اسماعیل قاآنی

خبر

ناخدا محمد فارسی

حادثه ناو بونهام ریچارد آمریکا
خبرگزاری تسنیم، ۲۴ تیر ۱۳۹۹، از جانب سردار قاآنی فرمانده جدید سپاه قدس می‌نویسد «حادثه ناو بونهام ریچارد که توسط عناصر آمریکائی انجام شده پاسخی به جنایت‌های آمریکا است». بسی بجا بود اگر این سردار بی‌خرد می‌گفت که نابود شدن هفت لنج ایرانی در بندر بوشهر هم کار آمریکائی‌ها بوده تا به لیست آرزوهایش اضافه می‌کرد. او به نوعی مدعی است که در آتش گرفتن ناو بونهام ریچارد دست داشته‌اند و یا از آن خبر دارد. قاآنی اضافه کرده است، روزهای بسیار سخت و حوادث سختی پیشِ‌روی آمریکا و رژیم صهیونیستی است. او می‌گوید ارتش آمریکا خسته و فرسوده شده و تجهیزات آن به آهن‌پاره تبدیل شده است. سواد این سردار سپاهی از این بیش‌تر نمی‌تواند باشد، آتش گرفتن یکی از چندین‌هزار ناو آمریکائی حتی اگر به‌قول ایشان کار عناصر آمریکائی باشد قدرت نظامی آمریکا را به آهن پاره تبدیل نمی‌کند.

🔸قاآنی، روز ۲۳ تیر ۱۳۹۹، در همین خبرگزاری می‌گوید، درباره چونی، چرایی وقوع انفجار در ناو «بونهام ریچارد»، ظرف شب گذشته تاکنون احتمالات متعددی مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفته است، از این میان وی چهار فرضیه را ارایه داده است:

🔸اول – دخالت ارتش در سرکوب تظاهرات اعتراضی ضدنژادپرستی و شکاف‌های عمیق اجتماعی در آمریکا، و آرزوی قاآنی که اغتشاشات آمریکا هه‌صورت خود جوش به حوزه‌های دیگر نیز سرایت نماید.

🔸دوم – انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا که آرزوی دیگر او است که شاید در این انتخابات ترامپ ریاست جمهوری را ببازد.

🔸سوم – برداشت سوم قاآنی شیوع ویروس کرونا در آمریکا و عدم کارایی ترامپ در کنترل شیوع آن. این در حالی است که برابر با اطلاع خود رژیم، کرونا در کشور ایران بیداد می‌کند و به دنبال قرنطینه کردن دوباره شهرهای مختلف کشور از جمله تهران هستند.

🔸چهارم – تئوری دیگر قاآنی هم این اینکه امیدوار است انفجار و آتش‌سوزی در ناو آمریکایی ممکن است بر اثر انجام یک عملیات سایبری با منشأ بیرونی و یا انجام عملیات ویژه باشد.

🔸این سردار بی‌خرد کارش به خیال‌بافی و آرزو کردن رسیده است. او در باره آتش سوزی ۷ لنج در بندگاه بوشهر سخنی ندارد بگوید. خبر گزاری بی‌بی‌سی، ۲۶ تیر ۱۳۹۹، خبر آتش سوزی و نابودی ۷ لنج در بندرگاه بوشهر را به نگارش در آورده که یادآوری بسیار خوبی برای بر داشت‌های قاآنی‌های جنایت‌کار است. خبرگزاری بی‌بی‌سی می‌نویسد که رئیس مدیریت بحران بندر به خبرگزاری ایرنا پیرامون حادثه آتش سوزی لنج‌ها خبر داده است. این در حالی است که انفجارهای پی در پی در چند روز گذشته مضاف برتأسیسات اتمی و موشکی رژیم اتفاق افتاده که، رژیم جنایتکار این حوادث را انکار می‌کند. خبرگزاری بی‌بی‌سی خبر می‌دهد که چندین انفجار در منطقه تجاری مشهد اتفاق افتاده که ۶ منبع گاز آتش گرفته و یکی از آنها منفجر شده است. همچنین در تأسیسات پتروشیمی ماه شهر روز قبل انفجار و آتش سوزی رخ داده. رژیم خبر داده است که پیرامون اینکه آیا این انفجارها و آتش سوزی‌ها ممکن است سابوتاژ بوده باشد بررسی خواهند کرد. مضاف براین آتش سوزی و نابودی ۷ لنج در بندر بوشهر را٬ خبر گزاری رویترز هم خبر داده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی به دادسرای راسک احضار شد

ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی تبعیدی در شهرستان راسک واقع در استان سیستان و بلوچستان طی احضاریه ای به بیدادسرای عمومی وضد انقلاب این شهرستان احضار شد. در این ابلاغیه از وی خواسته شده است که طی مدت ۵ روز جهت دفاع از اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در بیدادسرای راسک …

خبر
پیام سهیلا حجاب زندانی سیاسی شجاع از درون زندان وپیوستن وحمایت وی از #پیمان نوین رضا پهلوی

  سهیلا حجاب وکیل دادگستری و زندانی سیاسی آزادی خواه از درون زندان خطاب به مردم: اعتصابات و اعتراضات را به خیابانها بیاورید و به رهبران جهان بفهمانید که این حکومت شیطانی را نمی خواهید. دست تمامی احزاب و گروههای مخالف رژیم جمهوری اسلامی را می فشارم و از آنها …

خبر
پرونده سازی و تفهیم اتهام جدید به رضا محمد حسینی، زندانی سیاسی

رضا محمدحسینی، زندانی سیاسی که دوران محکومیت ۷ ساله خود را در زندان رجایی شهر کرج سپری می‌کند، با دو پرونده جدید مواجه شده است. جلسه رسیدگی به اتهام مطروحه علیه آقای محمدحسینی در پرونده‌ای که اخیرا برای او گشوده شده، روز یکشنبه ۶ مهر در شعبه ۳ دادسرای اوین …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: