🔶 افزایش ۳ برابری بودجه حوزه علمیه به جای حل معضل بیش از ۴۰۰۰ هزار مدرسه کانکسی

خبر

این بودجه صرف حق بیمه طلاب حوزه‌های علمیه می‌شود. این افزایش ۲۰۲٪ درصدی نشان می‌دهد محدودیت مالی شامل اقشار نیازمند می‌شود نه ارگان‌های ایدئولوژیکی و سرکوب.

🔸به جای حل معضل بیش از ۴۰۰۰ هزار مدرسه کانکسی و محرومیت دانش‌آموزان از تحصیل در شبکه “شاد” به دلیل نداشتن تبلت، گوشی و اینترنت، کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، رقم پیشنهادی بودجه خدماتی حوزه علمیه را ۲۰۲٪ افزایش داد و از رقم ۴۹۵ میلیارد تومان به ۱۴۹۵ تومان رساند.

🔸به گزارش اصلاحات نیوز: «مجتبی توانگر، نماینده مجلس جزئیات مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس درباره مصارف تبصره ۱۴ لایحه بودجه ۱۴۰۰ که مربوط به یارانه‌ها است را منتشر کرد.»‌

🔸 (https://t.me/goitc/427)«یکی از این تغییرات به سهم «مرکز خدمات حوزه‌های علمیه – بیمه طلاب و روحانیون غیرشاغل» است. رقمی که کمیسیون تلفیق برای این ردیف در نظر گرفته (۱.۴۹۵)، ۲۰۲ درصد از رقمی که دولت برای آن پیشنهاد داده بود (۰.۴۹۵)، رشد نشان می‌دهد.»

کارگروه کارگران، مزدبگیران و فرودستان شورای مدیریت گذار

#اعتراضات_سراسری
#اعتصابات_سراسری

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴۱۷ اسفند – ایلام؛ تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در ایلام،

مقابل سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به وضعیت فلاکتبار معیشتی بازنشستگان و مستمری بگیران همسو با کارگران خواهان افزایش حقوق و مستمری‌ها به بالای ۱۲ میلیون تومان هستند. اجرای کامل همسان سازی و درمان تکمیلی از دیگر خواسته‌های آنان است.

خبر
تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در قزوین، مقابل سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به وضعیت فلاکتبار معیشتی

🔴۱۷ اسفند – قزوین بازنشستگان و مستمری بگیران همسو با کارگران خواهان افزایش حقوق و مستمری‌ها به بالای ۱۲ میلیون تومان هستند. اجرای کامل همسان سازی و درمان تکمیلی از دیگر خواسته‌های آنان است  

خبر
🔴 تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی/ شوشتر . یکشنبه ۱۷ اسفند

🔴فیلمی از تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ؛ باز نشستگان شریف بعد از دهه ها سال خدمت اکنون از حداقل های معیشت برخوردار نیستند و این ستمی است که بر این قشر که اغلب آنها دیگر توان کار و کسب درآمدی ندارند .

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: