جنگ آغاز شد، پوتین می‌بازد!

🔸 امروز را هرگز فراموش نکنید؛ پوتین یک کشور آزاد و مستقل را به دلیل انتخاب مردمش، هدف حمله قرار داد و استقلال یک کشور را زیر پایش لگد کرد. او می‌تواند آسان امروز را ببرد اما فردا خواهد باخت!

 

🔸 پوتین جنایت‌کار، دستور حمله به اوکراین را دقیقه‌هایی پیش اعلام کرد. اودسا، این بندر استراتژیک اوکراین در دریای سیاه هدف نخست #روسیه است و با اشغال اودسا، کاملن روشن می‌شود که پوتین با هدف اشغال کامل اوکراین، این جنگ نابرابر و جنایت‌کارانه را آغاز کرده.

🔸 از ساعتی پیش، بیش‌تر شهرهای مهم اکراین مانند کیف و خارکف، هدف حمله‌های موشکی قرار گرفته‌اند و صدای انفجار، شهرها را آکنده، هدف، نابودی توان زرهی ارتش اوکراین و از بین بردن اراده‌ی آن‌ها برای مقاومت است. #پوتین در نطق جنگ خود، غرب را به شدت تهدید کرد که به جنگ ورود نکنند، کاری که می‌دانیم نخواهند کرد و تنها به تحریم‌های اقتصادی بسنده می‌کنند و #اکراین را تنها خواهد گذاشت. دولت اوکراین اما هم‌چنان دلیرانه در کیف ایستاده و با وجود فقدان هرگونه توان نظامی برای مقابله با حمله‌ی وحشیانه‌ی روس‌ها، روحیه‌اش را نباخته. همین نشان می‌دهد اکراین چه مردان و زنان شجاعی دارد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: