🔶 دیدار هیئت نمایندگى شوراى مدیریت گذار با نمایندگان عضو کمیسیون روابط خارجى پارلمان آلمان

گزارش

🔸بنا بر دعوت کمیسیون روابط خارجی پارلمان آلمان در روز پنج شنبه ۳۰ ژانویه دیداری بین هیئت نمایندگی شورای مدیریت گذار با جمعی از نمایندگان پارلمان آلمان در محل بوندستاگ (پارلمان آلمان) صورت گرفت.

🔸هیئت نمایندگی شورای مدیریت گذار مرکب بود از:خانم گلاله شرفکندى، آقایان حسن شریعتمداری، فریدون احمدى، شهریار آهى، یزدان شهدایى و مهران براتى.

🔸از سوی پارلمان آلمان نمایندگان زیر در این دیدار شرکت داشتند:
نایب رئیس پارلمان آلمان Claudia Roth
سخنگوی سیاست خارجی حزب سبزها Omid Nouripour
نماینده حزب سبزها Otmar Van Holz
نماینده حزب دموکرات مسیحی Frank Heinrich
نماینده جزب چپ آلمان Stefan Liebich
نماینده حزب چپ آلمان Sevom Dagdelen
نماینده حزب لیبرال آلمان Bijan Djir- Sarai

🔸جلسه راس ساعت ١١ صبح آغاز شد و تا ساعت ١٢:۴۵ ادامه یافت. از ابتداى ورود هیئت شورای مدیریت گذار تا پایان جلسه یک تیم خبرنگاری از سوی تلویزیون یک آلمان، برنامه آئینه جهان (ولت اشپیگل)، حضور داشت و مصاحبه اى هم با آقایان امید نورى پور و مهران براتى انجام داد که روز یکشنبه ۲ فوریه ساعت ١٩:٢٠ پخش خواهد شد.

🔸جلسه با معرفى اعضاى هیئت از طرف دبیرکل و تشکر از دعوت از شورای گذار آغاز گردید و به ترتیب آقایان شهریار آهى، مهران براتى، خانم گلاله شرفکندى و یزدان شهدایى به تشریح مواضع شورای مدیریت گذار در زمینه هاى ملى، بین المللى، تضییقات قومى، فرهنگى و مذهبى و همچنین استراتژاى گذار پرداختند. دور دوم گفتگوها با پرسش و پاسخ اغاز شد.

🔸پرسش های نمایندگان پارلمان آلمان عمدتا معطوف بود به سیر روندها و نوع تحولات سیاسی در ایران و منطقه و نیز نظر خواهی در مورد نحوه تنظیم مناسبات با جمهوری اسلامی. دبیر کل شورای گذار و دیگر اعضاى هیئت نمایندگى پیرامون هرکدام از موارد به پاسخگوئی و اظهار نظر پرداختند. نمایندگان مجلس اظهار علاقه کردند که تماس هاى ما ادامه داشته باشد. در مورد تماس با نمایندگان پارلمان اروپا هم براى برقرارى ارتباطات لازم اظهار آمادگى شد.

✍️ دبیرخانه شورای مدیریت گذار
۱۱بهمن ۱۳۹۸
۳۱ ژانویه ۲۰۲۰

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فیلم تجمع اعتراضی خانواده‌های جانباختگان پرواز #PS752

آن جنایتکارانی که بچه های ما را از بین بردند کجایند؟ چرا معرفی نمی شوند! 👈فیلم  تجمع اعتراضی امروز خانواده‌های جانباختگان پرواز #PS752 مقابل مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه رژیم هواپیمای پرواز ۷۵۲ تهران ــ کیف در ۱۸ دی ۱۳۹۸ با شلیک سپاه تروریستی پاسداران سرنگون شد …

خبر
انتقال سمانه نوروزمرادی، زندانی مشروطه‌خواه، به زندان رودسر

روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹، سمانه نوروزمرادی، زندانی مشروطه‌خواه، که در حال گذران دوران محکومیت خود در زندان اوین بود، به زندان رودسر منتقل شد. ‌ گفته می‌شود سمانه نوروز مرادی را به بهانه ملاقات با وکیلش از بند زنان زندان اوین خارج کرده و بدون اطلاع قبلی به زندان …

خبر
پرونده سازی در زندان| جلسه بیدادگاه محمد بنازاده امیرخیزی، مجید اسدی و پیام شکیبا برگزار شد

مجید اسدی، محمد بنازاده امیرخیزی و پیام شکیبا نهایتا در تاریخ یک مردادماه امسال جهت بازجویی از بابت این پرونده از زندان رجایی شهر کرج به بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند دویست و نه زندان اوین منتقل شدند. آنها نهایتا اواخر شهریورماه امسال با پایان ایام بازجویی به بند …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: