🔹یکی دیگر از جنایات آبان ۱۳۹۸؛ تک‌تیراندازها در بهبهان با شلیک به گلوی محمد حشم‌دار او را کشتند

«ساعت ۲ بعدازظهر شنبه ۲۵ آبان، یکی از مامورانی که بالای مسجد بردی نشسته بود او را برای کشتن انتخاب و شلیک کرد. گلوله از روبرو به گلوی محمد اصابت کرد و از پشت سرش خارج شد، محمد بلافاصله به زمین افتاد و چند لحظه بعد جان داد. محمد را تک‌تیراندازها کشتند همان‌ها که آن روز ۵ تن دیگر را هم کشته بودند و محمد، ششمین و آخرین جان‌باخته روز خونین بهبهان، آخرین هدف‌گیری موفق آن‌ها بود. هدف‌گیری و شلیک به‌قصد کشتن.»

«پوران حشم‌دار»، خواهر جان‌باخته «محمد حشم‌دار» می‌گوید خانواده هنوز سوگوار مرگ برادرش هستند. برادری که ۲۵ هرماه برای آن‌‌ها یادآور روز جان‌باختن اوست: «داغ مرگش، ۲۵ هرماه برای ما تازه می‌شود، ۲۵ هرماه روز شهادت محمد است و ما که هنوز به نبودنش خو نکرده‌ایم دوباره داغدار می‌شویم، چنان‌که گویی همین امروز خبر مرگش را به ما داده‌اند.»

محمد حشم‌دار، ۳۳ ساله و متاهل، ششمین نفری بود که ساعت ۲ بعدازظهر روز ۲۵ آبان در جریان سرکوب تظاهرات اعتراضی مردم بهبهان، شهری کوچک در جنوب شرقی خوزستان، هدف نیروهای تک‌تیرانداز قرارگرفته و جان‌باخت. تک‌تیراندازهایی که تصمیم می‌گرفتند چه کسی کشته شود و چه کسی زنده بماند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: