🔹 بازداشت و ضرب و شتم سهیلا حجاب وکیل دادگستری وفعال سیاسی در مقابل بیدادگاه تجدیدنظر توسط ماموران اطلاعات سپاه و به زندان قرچک ورامین منتقل شد.

فایل صوتی سهیلا حجاب از زندان قرچک، پس از بازداشت و انتقال به این زندان برای اجرای حکم ۱۸ سال حبس تعزیری:

«در خیابان با کتک کاری من را روی آسفالت خیابان میکشیدند و با فحش و مشت و لگد به پهلوهایم، من را به زندان قرچک ورامین منتقل کردند.
بازجویم بارها من را تهدید کرده که در زندان قرچک اقدام به حذف فیزیکی من می‌کنند!»

بازجوی سابق وی، او را با موهایش به روی آسفالت خیابان کشیده و سوار خودرو کرده است. او در هنگام بازداشت به پرونده سازی جدید تهدید شده است.»

سهیلا حجاب فعال مدنی و از بازداشت شدگان اعتراضات دی ماه ۱۳۹۷ ، که قبلا با اتهامات «تبلیغ علیه نظام»، «اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی»، «تشویش اذهان عمومی» «تشکیل گروه در راستای حقوق زنان، درخواست رفراندوم و تغییر قانون اساسی» در فروردین ۹۸ از سوی قاضی مقیسه به ۱۸ سال حبس محکوم شده بود
پس از مراجعه به بیدادگاه تجدیدنظر استان تهران توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت و با ضرب و شتم به زندان قرچک ورامین منتقل شد.
“قاضی جنایتکار احمد زرگر”روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، با صدور و ابلاغ احضاریه ای “سهیلا حجاب بیدسرخی” را جهت حضور در جلسه دادرسی به تاریخ ۲ خرداد فراخوانده بود  این وکیل دادگستری در مرحله بدوی توسط شعبه ۲۸ بیدادگاه انقلاب تهران به تحمل ۱۸ سال حبس تعزیری محکوم شده بود.


پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: