آن خبرنگار پتیاره برای #بهنام_محجوبی برنامه ویژه‌ای ساخته که بگوید همه چیز جعلی است.
ج.ا. بماند یا برود این پتیاره و آن
بازجو-خبرنگار، خیلی زود جواب‌شان را از مردم خواهند گرفت.

✍🏻 حسین قاضی زاده

_آمنه سادات ذبیح پور
_علی رضوانی

روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹، «آمنه‌سادات ذبیح‌پور»، خبرنگار صداوسیمای ایران که به دلیل فعالیت‌های امنیتی خود به «بازجو-خبرنگار» معروف است، به تهیه گزارشی درباره وضعیت وخیم «بهنام محجوبی»، درویش گنابادی در بیمارستان پرداخت تا بگوید قوه قضاییه ایران در به کما رفتن این زندانی سیاسی مقصر نیست.

او در این برنامه مدعی شد به کما رفتن بهنام محجوبی برای تخریب «ابراهیم رئیسی»، رییس قوه قضاییه است و آزار این زندانی، طراحی‌های رسانه‌ای برای مخدوش کردن نهاد قضایی بوده است. با این حال، ذبیح‌پور در گزارش خود به این سوال پاسخ نداده است که چرا باید یک زندانی برای تخریب یک شخص یا قوه قضاییه، رنج به کما رفتن را به جان بخرد.

بهنام محجوبی :

“من را به شکل صلیب به تخت بستند، آمپول و قرص می‌دادند، روی من ادرار می‌کردند و کارهای خلافی که رویم نمی‌شود بگویم.”
بهنام محجوبی پس از توصیفات فوق صراحتا هشدار داده بود “قصد کشتن مرا دارند”.
علی‌رغم توجیهاتی که لابد دستگاه قضایی دارد “تولید” می‌کند، مرگ او مصداق “قتل زیرشکنجه” است.

او که از مدتی قبل به شدت بیمار شده بود و طبق گواهی پزشکی قانونی میبایستی برای درمان به مرخصی اعزام شود ، در اثر تعلل عامدانه مسئولین زندان ، به کمارفت . او قبلا با توصیف شکنجه هائی که تحمل کرده بود اعلام کرد « نیت آنها کشتن من است » .

رژیم فاسد ولایت فقیه وقتی دید که نمی تواند «بهنام محجوبی» را تسلیم کند، در اقدامی جنایتکارانه در جمعه شب مورخ ۲۴ بهمن، با خوراندن بیش از حد «داروهای ناشناخته» در بهداری زندان اوین اقدام به «ترور بیولوژیک» او کرد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: