انتقاد حامد اسماعیلیون در پارلمان کانادا از انفعال در مقابل تهدیدهای حکومت ایران

▪️حامد اسماعیلیون، سخنگوی انجمن خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی، در نشستی که روز سه‌شنبه، ۳۱ خرداد، در کمیته روابط خارجی پارلمان کانادا برگزار شد، از رفتار دولت این کشور در مقابل تهدیدهای حکومت ایران علیه خانواده‌ها انتقاد کرد.

▪️آقای اسماعیلیون که همسر و دخترش را در سرنگونی هواپیمای اوکراینی با موشک‌های سپاه از دست داده، گفت جمهوری اسلامی خانواده‌های قربانیان پرواز ۷۵۲ را «هم در داخل ایران و هم در کانادا تهدید می‌کند، اما دولت کانادا تاکنون اقدام ملموسی برای مقابله با این فشارها انجام نداده است».

حامد اسماعیلیون، سخنگوی انجمن خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی، در نشستی که روز سه‌شنبه ۳۱ خرداد در کمیته روابط خارجی پارلمان کانادا برگزار شد، از رفتار دولت این کشور در مقابل تهدیدهای رژیم ایران علیه خانواده‌ها انتقاد کرد.

اسماعیلیون که همسر و دخترش را در سرنگونی هواپیمای اوکراینی با موشک‌های سپاه از دست داده، گفت «جمهوری اسلامی خانواده‌های قربانیان پرواز ۷۵۲ را هم در داخل ایران و هم در کانادا تهدید می‌کند، اما دولت کانادا تاکنون اقدام ملموسی برای مقابله با این فشارها انجام نداده است.»

به‌ گفته سخنگوی انجمن پرواز ۷۵۲، «رویکرد محتاطانه» دولت کانادا در پیگیری این پرونده «باعث ناامیدی و سرخوردگی خانواده‌های قربانیان و مردم کانادا» شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: