🔺معرفی محسنی اژه ای جنایتکار به عنوان رییس قوه قضاییه ازسوی خامنه ای پس از شکست مفتضحانه اش در انتصابات حکومتی

🔴غلامحسین محسنی اژه ای کیست ؟محسنی اژه ای؛ شاگرد مدرسه حقانی و چهره امنیتی و اطلاعاتی

🔴محسنی اژه ای قطعا یکی از فاسدترین و جنایتکارترین مسئولین جمهوری اسلامی است

🔹مسئول گزینش وزارت اطلاعات در مقطعی از دهه ۶۰، رفیق و حامی اکبر خوشکوشک،عامل فرار خاوری،از فتوا دهندگان قتلهای زنجیره‌ای،عاشق رمالی،عاشق سوت بلبلی،با اطرافیان و بستگانی غرق فساد و کارچاق کنی،اهل زدوبند با فساد، کما اینکه توان رسیدگی به پرونده‌های حسین فریدون را نداشت،صریح هم اعلام کرد. ‏

🔹دوران وزارت اطلاعات محسنی اژه‌ای از سیاه‌ ترین دوران است،از نظر این امنیتی فاسد،بدخیم،جنایتکار،مالیخولیایی و نزدیک به بسیاری از چهره‌های امنیتی اصلاحطلب همه جاسوس هستند

🔻خامنه‌ای عامدانه با بکارگیری #رئیسی_جلاد۶۷ و اژه‌ای می‌خواهد جلوی قیام مردم را بگیرد

👈ولی مردم کل نظام را سرنگون خواهند کرد

🔺خامنه ای طی حکمی یکی از جنایتکار ترین مهره های خود به‌نام محسنی اژه ای را به عنوان رئیس قوه قضائیه معرفی کرد. سوابق آخوند اژه‌ای چیست؟ در۴۰ سال گذشته در چه جنایتهایی دست داشته؟‌آیا خامنه ای میتواند با این اقدامات فضای رعب و وحشت ایجاد کند؟

‏آمدن داروغه و بازگشت به عصر تاریکی. ‎#اژه‌ای شد قاضی القضات!
در کنار اربابش ‎#رئیسی، یعنی آماده شدن برای سرکوب بزرگ!

‏حاصل 32 سال جباریت و فرمانفرمایی خامنه ای –

محسنی اژه ای روزی سکان دار دستگاه قضا میشود که گسترس

‎#اعتصابات_سراسری ، مملکت را در نوردیده.

انتصاب محسن اژه ای از سوی سید علی خامنه ای ، فردی که با دندانش عیسی سحرخیز را گاز گرفت، بدون دست سوت می زند، و متهم به مشارکت در قتل های زنجیره ای است، به عنوان ریاست قوه قضائیه از سر ضعف واستیصال است.

از یک نظر چنین تصمیماتی فضا را برای افشاگری بیشتر چهره کریه نظام بهتر فراهم میکند.زیرا قاتلان وجلادان مردم بی پرده هرروز درصفحه تلویزیون «صدا وسیما» ظاهر میشوند وروزافزونتر از پیش مورد تنفر مردم قرارمیگیرند.

رژیمی که به بن بست وآخرخط رسیده باشد به سیم آخر میزند چاره ای جز این انتخاب دیگری ندارد!شک نکنید اگرلاجوردی جلاد هم امروز زنده بود ازچنین مقام رسمی بی بهره نبود!

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: