🔻نگهداری علی یونسی و امیرحسین مرادی نخبگان سرزمین ایران در «اتاق دو و نیم متری بدون پنجره»

خبر

رضا یونسی، برادر علی یونسی، دانشجوی بازداشتی با اشاره به گزارشهای منتشر شده از دیدار علی یونسی و امیرحسین مرادی دو دانشجوی بازداشتی با تعدادی از اساتید و دانشجویان اعلام کرد برادرش و امیرحسین مرادی در یک «اتاق دو و نیم متری بدون پنجره» نگهداری می‌شوند.

🔹رضا یونسی، در حساب توییتر خود نوشت: «حتى حیوانات وحشى در باغ وحش را در حصارهایى نگه می‌دارند که تشخیص شب و روز براى حیوان مشخص باشه. اما شما پست‌فطرت‌ها بر انسان‌ها رحم و مروت ندارید و علی یونسی و امیرحسین مرادی را در “اتاق دو و نیم متری بدون پنجره که روز و شب را فقط از اذان بتوان تشخیص داد” نگه داشتید.» و از رأفت اسلامی صحبت میکنید؟!»

🔹او با اشاره به دیدار این دو دانشجوی بازداشتی با برخی از دانشجویان و استادان دانشگاه صنعتی شریف با حضور مسئولان پرونده این دو دانشجو و قوه قضاییه، نوشت: «جزئیات آزار و اذیت‌ها و شقاوتتان به حدی است که از ۴ گزارش منتشر شده از این جلسه، در ۲ گزارش حتى نمایندگان خودتان شرم کردند که به این جزئیات اشاره کنند.»

🔹رضا یونسی، پیشتر در حساب توییترش نوشته بود در این دیدار برخی «به اصطلاح» اساتید‌ و دانشجویان «کاملا وابسته به نهادهای امنیتی» در نقش «بازجو شرکت کردند تا بازجویی جمعی انجام شود.»

🔹او تاکید کرد که علی یونسی و امیرحسین مرادی «در همان جلسه بازجویی جمعی هم حاضر نشدند اتهامات را بپذیرند».

❌ حکومت نامشروعی که هیچگونه پشتوانه مردمی ندارد و فقط با کمک اسلحه می تواند به بقای خود ادامه دهد و بخود اجازه هم میدهد مانند داعش جوانان مردم را بدلخواه دستگیر، شکنجه و زندانی هم بکند. تا کی داعش را در ایران تحمل خواهیم کرد؟؟؟

--یونسی-۲۹

--۲۹

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد

چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد کاوه کامرانیان 🔸انقلاب‌های رنگین در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی همیشه کابوس خامنه‌ای بوده و مخصوصا فروپاشی اتحاد شوروی او را دچار وحشت کرد. همان زمان گفته می‌شد که لیست بلند بالایی از یلتسین‌های بالقوه …

خبر
🔶 آخرین قمار جمهوری اسلامی با کارت هسته‌ای خود

کیا حمیدی ماجراجویی خارجی یا خودزنی داخلی 🔸دوم ژوئیه بود که سازمان انرژی اتمی ایران از وقوع حادثه‌ای در تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم نطنز در استان اصفهان خبر داد. همچون رویه همیشگی جمهوری اسلامی ابتدا خبر مسکوت گذاشته شد تا رسانه‌های خارجی آن را پوشش دهند و بعد مقامات مربوطه درمورد …

خبر
یورگن هاردت: «نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست»

سخنگوى سیاست خارجی فراکسیون دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی در پارلمان آلمان: نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست؛ مرگ نوید افکاری باید در سیاست ما در ایران تأثیر بگذارد. 🔸بوندستاگ آلمان روز جمعه در مورد اعدام نوید افکاری کشتی گیر ایرانی و سیاست این کشور در مورد …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: