برنامه تلویزیونی منشور؛ ارزیابی پرونده حقوق بشر در ایران باشکوفه آذر ماسوله

خبر
دربرنامه هفتگی منشور ،مصاحبه ای با جناب عباس واحدیان شاهرودی نویسنده ، و از زندانیان سیاسی امضاکننده بیانیه ۱۴ و استعفای خامنه ای داشتیم و در مورد شرایط زندانیان سیاسی و کرونا و دستگیری مجدد همسرایشان بانو شهلا جهانبین ودر مورد شرایط بحرانی محمد نوریزاد و شکنجه و نقض حقوق بشرو همچنین در موردشورای همگرایی جنبش های ایرانیان (شهجا) به گفتگو نشستیم .
به عنوان اولین خبر به خطر قریب الوقوع اعدام مخفیانه پنج نفر از بازداشت شدگان اعتراضات دی ماه ۹۶ که به دوبار اعدام محکوم شده اند به عنوان مهم ترین خبر هفته گذشته مطرح گردید .
خبر بعدی اختصاص داشت به پیام ویدئویی مادر مهرداد رضایی از جانبخشان آبان ۹۸ که در این پیام این مادردادخواه تاکید کرده است :ازخون بچه ام نمیگذرم .
به عنوان خبر بعدی بخش افشاگری داشتیم از مزدور حکومتی نماینده تبریز و آذرشهر که گفته بود آمار کشته شدگان آبان ۹۸ را اعلام نکردم که به زندان نروم !!
راحله طارانی خواهر جانبخش راه آزادی میهن شهرام فرج زاده طارانی نوشت : “رای من کجاست؟”رای من در خاک است .
خبر بعدی ویدئومادر#فرهاد_مجدم از جانبخشان اعتراضات آبان بود که میگوید :رای ندهید .
خبر خوش برای خانواده های رنجدیده و دادخواه آبان ۹۸:لیلا واثقی فرماندار شهر قدس که دستور کشتار معترضان آبان را صادر کرد به همراه ۸ مزدور حکومتی سپاه تروریستی پاسداران تحریم شدند .
خبر بعدی اختصاص داشت به دلنوشته مادر ارشیا ارباب بهرامی ۱۹ ساله از جانباختگان هواپیمای اوکراینی توسط موشک های سپاه تروریستی پاسداران
اولتیماتوم مادر دلاور زنده یاد ستار بهشتی به علی مطهری : همه کارگران ایران ستارهای من هستند ، آنها با گونی برنج خودشان رانمی فروشند .شمایید که خودفروشید .
گزارشی از شرایط بحرانی #محمد_نوریزاد : دست و پایم رابستند و ۸ آمپول به آلت تناسلی ام تزریق کردند .
بیانیه جبهه دموکراتیک ایران در حمایت از محمد نوریزاد : به زودی فراخوان خواهیم داد .
ویدئو شجاعانه اظهارات جعفر عظیم زاده فعال کارگری دبیر کل اتحادیه آزاد کارگران ایران در حمایت از اسماعیل عبدی معلم زندانی ‌: در جامعه ای که معلمی مثل اسماعیل عبدی و بسیاری دیگر از معلمان را ۱۵ سال زندان کنند ، باید منتظر توفان های بزرگ تری باشند .
در خبر بعدی به بخشی از پیام پروین محمدی فعال کارگری در آستانه ی اول ماه مه روز جهانی کارگر پرداختیم .
خبری تلخ از ملتی مظلوم و فراموش شده ،!!۱۶ سال حبس ۴ شهروند بلوچ برغم اثبات بیگناهی شان ، همچنان بلاتلکیف اند.
زندان تهران بزرگ وعده غذایی ناهار را به بهانه ماه رمضان از غذای زندانیان حذف کرد .زندانیان در طول روز عموما گرسنه اند …دزدی از غذای زندانیان ؟؟؟!!
مجتبی حسینی زندانی سیاسی پیشین در مورد شکنجه علی یونسی دانشجوی نخبه المپیادی شهادت داد
وآخرین خبر نامه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به قصاب ۶۷ و رئیس قوه قضاییه ابراهیم رئیسی و ابراز نگرانی این دانشجویان در مورد شرایط دو دانشجوی نخبه المپیادی علی یونسی ، و امیر حسین مرادی و تاکید بر این نکته که طولانی شدن پروسه این پرونده و بدنامی قوه قضاییه در مورد پرونده های اینچنینی مانند مازیار ابراهیمی این نگرانی را ایجاد میکند که این دانشجویان تحت فشار و شکنجه تن به اعترافات اجباری داده باشند .
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
حمله جوانان در خمین شهر به مقر سپاه پاسداران

به گزارش منابع محلی از شهر خمین، عده ای از جوانان به یکی از مقرهای هوافضای سپاه پاسداران در اطراف این شهر حمله کردند و موفق شدند ضمن کنترل این مقر برای ساعاتی، اسلحه و مهمات به غنیمت ببرند.

خبر
منصوراسانلوکارگرسندیکالیست_سخنگوی_جنبش_ستمدیدگان_دادخواه_ایران:😬سرنوشت خلخالی

“آخرین بارى كه 👩‍🦰 دخترِ خلخالى را ديدم بدون حجاب در فرانسه در حال دفاع از حقوق تراجنسیتی ها بود“. شیخ صادق خلخالی و گردش روزگار ما… ▪️مسعود الماسی روزی روزگاری در این سرزمین نام یک روحانی به نام شیخ صادق خلخالی لرزه بر اندام انسانها می انداخت. فرقی نمیکرد …

خبر
برای کسانی که هرگز در زندان های دیکتاتورهای ساواک و ساوامایی ها نبوده اند و حتا یک چک و سیلی نخورده اند

خاطراتی از هشتاد سال مبارزه و زندان: سخنان رفیق مصطفی بخشی – حزب توده ایران با سلام و درود به رفقا و دوستان گرامی از اینکه در جمع شما عزیزان هستم بسیار خوشحالم. از اینکه در برگزاری جشن ۸۰ سالگی بنیانگذاری برای کسانی که هرگز در زندان های دیکتاتورهای ساواک …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: