راحله احمدی مادر صبا کرد افشاری به خاطر حمایت از دخترش و مادر بودن به چهار سال زندان محکوم شد و امروز او را برای حبس چهار ساله فراخواندند.

گزارش

راحله احمدی که پیشتر حکم ۴ سال و ۲ ماه زندان او از سوی دادگاه تجدید نظر تائید شده بود روز شنبه ۱۲ بهمن برای تحمل دوران محکومیت فراخوانده شد. او مادر صبا کرد افشاری فعال مدنی و معترض به حجاب اجباری است که در مجموع به ۲۴سال زندان محکوم شده است.

سومین مادر به «جرم»! مادری کردن راهی زندان می شود

راحله احمدی، فعال مدنی طی احضاریه‌ای جهت اجرای حکم ۲ سال و هفت ماه حبس تعزیری به شعبه ۳ اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب تهران فراخوانده شد. حکم چهار سال و دو ماه حبس تعزیری برای ایشان به خاطر این صادر شده که به عنوان مادر نتوانسته و نخواسته در باره حکم وحشیانه زندان دخترش صبا کرد افشاری سکوت کند و به فشار بازجویان برای مشارکت در تواب شدن دخترش و برائت از آزادی پوشش از سوی صبا تن نداد، بلکه راه دخترش را پی گرفت. با فراخواندن راحله احمدی به زندان، سومین مادر به «جرم»! مادری کردن راهی زندان می شود.

روز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۸, راحله احمدی, شهروند ساکن تهران که فرزندش صبا کردافشاری در بند زنان زندان اوین در حال تحمل دوران محکومیت حبس خود می باشد با توجه به ابلاغیه ای الکترونیکی که روز گذشته به وی ابلاغ شد جهت اجرای حکم حبس تعزیری ۲ سال ۷ ماه حبس تعزیری به شعبه ۳ واحد اجرای احکام کیفری بیدادسرای عمومی و انقلاب تهران واقع در دادسرای امنیت تهران « بیدادسرای مقدس » در زندان اوین فراخوانده شد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
✅ پیام #محمد_نوریزاد در هنگام بازگشت به زندان: ما تا زنده ایم نسبت به «ملا» معترضیم

آقای نوریزاد در این فیلم و هنگام رفتن به زندان گفت؛ من به محض ورود به زندان اعتراضم را آغاز می کنم، و اینبار دیگر به بازنمی گردم تا آزادی کامل و آزادی وطنم و جارو کردن ملاها از این سرزمین …. محمدنوریزاد با انتشار ویدئویی راهی زندان شد و …

خبر
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ – تجمع اعتراضی کارگران پتروشیمی رازی

کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

خبر
بری روزن، از اعتصاب غذا کنندگان در واکنش به مذاکرات برجام : «معصومه ابتکار یک بازجوی عصبانی و خشن بود

بری روزن، از بازماندگان گروگانگیری سال۱۳۵۸ سفارت آمریکا در تهران: «معصومه ابتکار یک بازجوی عصبانی و خشن بود و روز آخر قبل از خروج از ایران، من را بازجویی کرد و گفت اگر در مورد ما بد بگویی، جلوی خروج تو را می‌گیرم.امروز فرزند او در آمریکاست» بری روزن با اشاره …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: