ستمدیدگان_دادخواه #براندازان #منصوراسانلو: پیشنهاد راهکارهای عملی برای نجات از این شرایط جهنمی

جنبش همبستگی ستم دیده گان دادخواه

با دیوار نویسی دعوت به بایکوت و نپرداختن هزینه های سوخت ، آب و برق و گاز و مخابرات توسط مردم ، که در بسیاری از کشور ها دولت ها خودشان تضمین این هزینه ها را بعهده گرفته اند، شهروندان معمولی رهگذر متوجه میشوند تنها نیستند و هستند کسانی که نمی خواهند به رژیم فاسد، وابسته، غارتگر و احتکارچی، پول و باج بدهند و تنها نیستند.هر چه وسیعتر مبارزه میدانی و شعار نویسی ها همه گیر شود، ترس کمتر میشود. همبستگی برای مقاومت میدانی بیشتر میشود. اول باید گسترش دیوار نویسی ها را افزایش داد و بایکوت ملی را به یک فکر عمومی در بین همه ناراضیان تبدیل کرد. همه مردمی که زیر فشار اقتصادی هستند به کمپین دیوار نویسی (نه به پرداخت هزینه ها ) باید بپیوندند! نه به پرداخت پول آب ، برق، بنزین، گاز، و مخابرات! چرا ؟ وقتی حکومت ما را به بهانه کار کردن از خانه ها بیرون میکشد، (در حالیکه سران رژیم، خامنهی و بیتش، دولت، مجلس شورای حکومتی و خبرگان، سران سپاه و ارتش وانتظامی، در ویلاهای صدها میلیاردی سرقت مرده از مردم ، پنهان شده اند.) بایدهزینه های زندگی و سلامت ما را بپردازند. از زمان احمدی نژاد ۷۰۰ میلیارد دلار در حساب ها و سوله های بیت رهبری و سپاه رفته است، که رژیم قیمت این دلار ها را از ۸۳۴ تومان به ۱۷ هزار تومان رسانده است. از سوی دیگر مردم باید باور داشته باشند به محض برکناری رژیم اسلامی بدست خودشان، و با پشتیبانی ایرانیان توانای خارج از کشور، شرایط خیلی بهتری برای زندگی توسط خودشان و پشتیبانی نیروهای آزادیخواه جهان پیدا میکنند. با پیوستن ده ها هزار ایرانی به دیوار نویسی بایکوت رژیم، ده ها میلیون ایرانی، که در ۲ اسفند گذشته به رژیم رای ندادند، و تمام تبلیغات انتصاباتی رژیم را پاره کردند، آتش زدند، و به زباله دانی ها ریختند، به این حرکت دیوار نویسی خواهند پیوست. باید بایکوت پرداخت ها را به فکر عمومی ایرانیان، مخصوصا فرودستان تبدیل کنیم. با اقدام مشترک دیوار نویسی و نپرداختن هزینه ها، ما مردم میبینیم که چه بیشمار و قدرتمند هستیم. ماموران ناراضی رژیم هم ریزش میکنند و به بایکوت میپیوندند. با آغاز بایکوت ها، اعتصابها را هم باید شروع کنیم. بسیاری از بدنه نیروهای رژیم بر اثر #ملاکرونا مرده اند. برخی بیمار، نا امید و بی پول مانده اند. بسیاری از پادگانها مثل مساجد و امامزاده ها نیمه خالی و بسته شده اند. بسیاری از سربازها و پاسدارها فرار کرده اند. آنها هم منتظرند تا مردم بایکوت را شروع کنند. مردم که دیوار ها را تسخیر کنند ، یعنی شهر ها را تسخیر کرده اند.
انتشار روزانه ویدیو های بایکوت رژیم روی دیوار ها، در سراسر کشور، رژیم داغان شده را متلاشی میکند! نه به پرداخت هزینه ها صدای مشترک ما ایرانیان است!
#ستمدیدگان_دادخواه
#براندازان
#منصوراسانلو
@mansoor1999
https://t.me/khabargar

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
✅ پیام #محمد_نوریزاد در هنگام بازگشت به زندان: ما تا زنده ایم نسبت به «ملا» معترضیم

آقای نوریزاد در این فیلم و هنگام رفتن به زندان گفت؛ من به محض ورود به زندان اعتراضم را آغاز می کنم، و اینبار دیگر به بازنمی گردم تا آزادی کامل و آزادی وطنم و جارو کردن ملاها از این سرزمین …. محمدنوریزاد با انتشار ویدئویی راهی زندان شد و …

خبر
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ – تجمع اعتراضی کارگران پتروشیمی رازی

کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

خبر
بری روزن، از اعتصاب غذا کنندگان در واکنش به مذاکرات برجام : «معصومه ابتکار یک بازجوی عصبانی و خشن بود

بری روزن، از بازماندگان گروگانگیری سال۱۳۵۸ سفارت آمریکا در تهران: «معصومه ابتکار یک بازجوی عصبانی و خشن بود و روز آخر قبل از خروج از ایران، من را بازجویی کرد و گفت اگر در مورد ما بد بگویی، جلوی خروج تو را می‌گیرم.امروز فرزند او در آمریکاست» بری روزن با اشاره …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: