13 مهر روز جهانی معلم را به روز همبستگی مزدبگیران تبدیل کنیم.

اتفاق مهم انکه  سندیکای کارگران شرکت واحد ودیگر تشکل ها ونهاد ها وگروه های تلگرامی هم این فراخوان را وسیعا منتشر کرده اند. سایت خبر گر این اتفاق مهم را به فال نیک گرفته واز همه مزد بگیران وستم دیده گان دادخواه می خواهد که در این تجمع اعتراضی ومطالباتی شرکت کنند.  حضور گسترده در این تجمع گامی بلند به سوی سراسری کردن همه اعتراضات مردمی در ایران وبه سوی دموکراسی خواهی خواهد بود.

فراخوان شورای هماهنگی تشکل های صنفی معلمان

برای#تجمع_اعتراضی۱۳مهرماه۹۶راس ساعت۱۰الی۱۲

⭕️تهران مقابل “برنامه و بودجه”

⭕️سایر مناطق ادرات کل آموزش وپرورش و ادارات آموزش و پرورش

فراخوان شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران

📣📣📣📣 شورای هماهنگی در نشست اخیر خود در بجنورد بیانیه ای با محوریت روز جهانی معلم منتشر نموده است در این بیانیه ضمن تبریک روز جهانی معلم ، شورا مطالبات خود را با محوریت ” بودجه عادلانه برای آموزش و پرورش ” را بیان نموده است و ضمن تاکید بر تشکل یابی مستقل و آزادی معلمان دربند نسبت به برپایی تجمع در روز جهانی معلم ، 13 مهر فراخوان داده است.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است :

لذا شورای هماهنگی با توجه به مطالبات بر حق و محقق نشده فرهنگیان ایران، محل و زمان برگزاری تجمع صنفی روز جهانی معلم را به شرح زیر اعلام
می دارد :

🔴زمان تجمع :
13 مهر 1396 مصادف با 5 اکتبر
🔔ساعت :ساعت 10 تا 12

♦️مکان تجمع :
استان های سراسر کشور : در ادارات کل آموزش و پرورش

تهران : میدان بهارستان ، مقابل سازمان برنامه و بودجه

لازم به ذکر است با توجه به وضعیت گستردگی جغرافیایی برخی استانها و مشکلات احتمالی رفت و آمد همکاران ، تشکلهای صنفی استانی می توانند در مقابل ادارات شهرستانها نیز تجمع برگزار نمایند.
در مورد استان هایی که دارای تشکل صنفی فعال نمی باشد ،فعالان صنفی با مشورت و خرد جمعی می توانند محل تجمع را در مرکز استان یا مرکز شهرستانها معین کنند.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.