16 نفر از قربانیان حادثه هواپیمای مسافربری اوکراین سقوط هواپیما یا نخبه‌کشی!؟دانشجویان نخبه و فارغ التحصیل شریف و امیر کبیر بودند

منفجر کردن هواپیمای اکراینی فقط برای اجرای کامل پروپاگاندای حمله‌ی موشکی به پایگاه امریکایی نبود، بلکه حکومت ملاشاه با یک تیر به دو نشان زد، یک نخبه کُشی فجیع به راه انداخت.
اکثر مسافران پرواز اکراین از زمره دانشجویان دوره دکترای کیف،کانادا و اغلب از تحصیل‌کرده‌های شریف و … بودند
در واقع رژیم ۱۴۶ نخبه و مغز ایرانی را در یک لحظه حذف فیزیکی کرد

#براندازم
#ستمدیدگان_دادخواه

بنا بر اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف، ۱۳ دانش‌آموخته این دانشگاه در میان کشته‌شدگان سقوط مرگبار هواپیمای مسافربری اوکراین در جنوب غرب تهران هستند. به گزارش خبرگزاری “ایسنا”، همچنین دو دانش‌آموخته دانشگاه خواجه نصیر و یکی از دانشجویان دکترای دانشگاه علم‌وصنعت نیز در میان جان باختگان هستند.
برای درگذشت این نخبگان چند روز عزای عمومی اعلام خواهد شد!؟ چقدر در صداوسیما و رسانه‌ها از آنها یاد خواهد شد!؟ اینها چقدر برای کشور میتوانستند منشا اثر و خدمت باشند!؟
اینجا ایران است، تحت حکومت جمهوری اسلامی، برای مرگ یک تروریست تمام کشور را به حال تعطیل و نیمه تعطیل دراوردند و برای نخبگان کشور، هیچ کاری نمیکنند!

خبرگزاری داخل ایران نیز تعداد کشته شدگان را ١٧٦ نفر اعلام کرده و فهرست اسامی آنان را منتشر کرده است. براساس این فهرست، ١٤٧ تن از مسافران ایرانی، ١٢ تن شهروند افغانستان، ٤ نفر شهروند سوئد، ٢ نفر شهروند اوکراین و ٢ نفر شهروند کانادا بودند. این پرواز ٩ خدمه داشت. ٧٠ نفر از قربانیان مرد، ٨١ نفر زن، ١٥ نفر کودک و یک نفر نوزاد گزارش شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: