وجود جمهوری اسلامی از هر جاسوسی برای کشور خطرناکتر بوده است!

 مقاله وارده از سوی خواننده گان خبرگر ارسال شده است. نظر سردبیری خبرگر نیست. سردبیری خبر گر بعنوان نماینده جنبش همبستگی ستم دیده گان دادخواه کما کام بر این موضوع استوار است که نظام جمهوری اسلامی ولایتفقیه یک نظام توتالیتر وتمامیت خواه است، که به جز نابودی وفرو پاشی ایران ما موریتی ندارد. لذا  حذف هر چه سریعتر ان از اریکه قدرت جلوی ضرر های بیشتر می گیرد. هر روز که عمر این حکومت ادامه پیدا کند روند نابودی ایران را یک روز به جلو رانده است.

خبرگر

نخست آنکه اين نوشته و اين ايميل و پيوستش گرچه از سوی رژيم تنظيم شده است ولی در پشتيبانی از رژيم نيست. در جهت ياد گيری در راستای پشتيبانی های بیمورد از کسانی است که پرونده آنان را نمیدانيم..

در گذشته برخی از شما ها آن بيرون بدون مطالعه، همواره از برخی از عواملی که به بيگانه وابسته بوده اند يا به ترتيبی که پرونده آن کس را نخوانده اند و آن کس در درون رژيم اسلامی متهم به ارتکاب کاری شده است که از نظر قانون نادرست بوده است پشتيبانی کرده اند بعد معلوم شده است پرونده آن شخص ضد ملی بوده و خطرهایی جبران ناپذير برای کشور فراهم میکرده است.

 

برخی نوشته هایی از اين دست که همينجا هست را درک نمیکنند و مرتب پرسش هایی مطرح ومرا مورد پرسش قرار میدهند وهرچه هم توضيح داده میشود باز موضوع را چرخانده به گونه ای ديگر پرسش میکنند و میخواهند برای آنان در امور سياسی «پيشگویی» بکنم ويا با استفاده از «اسطرلاب و رمز و شامورتی بازی» مطالبی بگويم که خوش آيندشان باشد. دوباره توضيح میدهم.

 

به فيلم پيوست خوب نگاه کنيد، آری اين فيلم را صدا وسيمای جمهوری اسلامی درست کرده، ولی به اين موضوع توجه نکنيد، اگر اين آقای فروغی يا خانم زاغری برای بيگانه جاسوسی میکرده اند و ضرر آن به کشور میرسيده و ناچار از راه جاسوسی و اعمال خلاف ملی آنان نفت ايران و آينده صنعت نفت ايران به خطر می افتاده ويا کاری که برخی از مجاهدين کردند و جای ساخت و توليد سانتريفوژ هارا لو دادند و سالهاگرفتار و هزينه شد اينها چيزی نيست که بشود بدون مطالعه و رسيدگی به همه جزييات پرونده اين اشخاص تنها به دليل اينکه جمهوری اسلامی برسرکار است ازيک جاسوس يا خائن پشتيبانی بکنيم و نام آنرا بگذاريم «حقوق بشر» و کاری بکنيم که طرف که خيانتش هم ثابت نشده و يا بی گناهی اش هم روشن نيست آزاد بشود و باز هم برود و به انگليس و روس و آمريکا خدمت کند و کشور خودش را به نابودی بکشاند.

 

اگر ما از اين دست جاسوس ها و خيانت پيشه ها نداشتيم هرگز 46 شرکت تابعه نفت در هنگامه ملی شدن نفت بدون دريافت يکشاهی به انگليسی ها واگذار نشده بود يا آذربايجان در آن سالها به خطر نيافتاده بود ويا امروز مانند برخی جدایی طلبان ترک و کرد و بلوچ سنگ فدراليسم و جدایی طلبی به سينه نمیزدند.

 

اميدوارم درک ورسوب لازم شده باشد و برخی آن بيرون بتوانند بين اينها فرق بگذارند.

موضوع ايران از موضوع رژيم اسلامی دو موضوع بسيار جدا از هم است و حتا با جرات میگويم ممکن است کسی به دليل احساسات نادرست و نسنجيده گمان کند به رژيم اسلامی خيانت وضربه میزند ولی در اصل ايران را در 100 يا 200 سال آينده به خطر بياندازد و اين گناهی نا بخشودنی است. اگر چيزی را نمیدانيد اگر پرونده شخصی را کامل نخوانده و بررسی و پژوهش نکرده ايد بیمورد به دليل اينکه جمهوری اسلامی و سرکرده تبهکاران غارتگر سرکار هستند از اين و آن پشتيبانی «حقوق بشری» بی مورد و نادانسته نکنيد

 

ح-ک

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.