5 دی ماه تظاهرات ازادیخواهان رضا شهابی با حمله حکومتی ها روبرو شد.

تعداد دستگیر شدگان جلوی وزارت کار

تعداد دستگیر شدگان 39 نفر تا کنون اعلام شده است. اسامی برخی در زیر می اید. تجمع اعتراضی برای رسیدگی به وضعیت رضا شهابی، فعال کارگری و از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه ساعتی پیش مقابل ساختمان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خیابان آزادی برگزار شد.

بنا به اخبار رسیده، تجمع کنندگان مورد هجوم نیروی های انتظامی قرار گرفته و تعدادی از آن ها بازداشت شده اند. از اسامی بازداشت شدگان تاکنون این عده گزارش شده است: ربابه رضایی (همسر رضا شهابی)، احسان محمدی، یاشار دارالشفا، امیرحسین محمدی فرد، پویا جانی پور، سیاوش امجدی، مهدی توپچی، محمد شباهتی، ریحانه انصاری، رومینا محسنی. الهام رسولی ، محمود معصومی ، ژیلا مکوندی ، زرتشت یا اسماعیل احمدی راغب ، گزارش شده است که ۲۰ مرد به اوین میروند و ۵ زن به همراه ربابه رضایی به وزرا ت کار فعلا.

نفر تا کنون اعلام شده است. اسامی برخی در زیر می اید. تجمع اعتراضی برای رسیدگی به وضعیت رضا شهابی، فعال کارگری و از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه ساعتی پیش مقابل ساختمان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خیابان آزادی برگزار شد.

بنا به اخبار رسیده، تجمع کنندگان مورد هجوم نیروی های انتظامی قرار گرفته و تعدادی از آن ها بازداشت شده اند. از اسامی بازداشت شدگان تاکنون این عده گزارش شده است: ربابه رضایی (همسر رضا شهابی)، احسان محمدی، یاشار دارالشفا، امیرحسین محمدی فرد، پویا جانی پور، سیاوش امجدی، مهدی توپچی، محمد شباهتی، ریحانه انصاری، رومینا محسنی. الهام رسولی ، محمود معصومی . گزارش شده است که ۲۰ مرد به اوین میروند و ۵ زن به همراه ربابه رضایی به بازداشتگاه  وزرا ت کار فعلا. وسپس به وزرا واداره اماکن همانجا که در زمستان سال 1384 سه تن از زنان مبارز سندیکا و5 فرزندشان را برده بودند. که رسوای جهان شدند. این بار هم رسوایشان می کنیم.

خبرگر

نظامی وزارت کار

رضا اعتراض

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.