چرا کمپین سپاه گو هوم حرف دل اکثریت ملت ماست.

هدف اصلى کمپین خروج نیروهاى سپاه از سوریه است ،
.به چند دلیل سپاه باید این کار را بکند،
دلیل اول نابودى داعش، بقول خودشان آنها رفته بودند آنجا که جلوی داعش را بگیرند. حالا که دیگر داعش در انجا شکست خورده، هم در عراق و هم در سوریه ! دیگر دلیلی برای این حضور وجود ندارد که باعث شود دیگر کشور های جهان ومنطقه از جمله عربستان ، از کشور ما احساس نا امنی کنند و بخواهند جنگی را به داخل کشور ما بکشانند. با خروج سپاه از سوریه تا حدی این خطر کاهش میابد.

دلیل دوم هزینه مالى که به کشور تحمیل میشود در شرایط اقتصادى فعلى (بقول خودشان تنگناى اقتصادى) چه دلیلی دارد ، که ملیارد ها دلار از سرمایه های مردمان ایران بیهوده در کشور های دیگر و به خصوص در سوریه هزینه نظامی شود و امنیت و صلح کشور های منطقه و جهان را به خطر بیاندازد.

دلیل سوم هزینه انسانى که به نیروهاى ایرانى در کشورى دیگر تحمیل میشود در کمال ناباوری هزاران انسان ایرانی و افغانی و پاکستانى و عراقی در این راستا تحت مدیریت سپاه قدس در سوریه کشته، مجروح و اسیر شده اند. خانواده های انان مرتب نگران انها هستند . این احساس بی پناهی و نداشتن نان آور خانواده به تدریج به خشمی خانمانسوز بر علیه دیگران تبدیل میشود. که نهایتا دودش به چشم همه جامعه ایران می رود.

دلیل چهار جلوگیرى از ادامه نفرت پراکنى علیه مردم ایران به بهانه حضور نظامى ایران در یک کشور عرب منطقه میباشد. زمانی مردم ایران و کشور ایران محبوب ترین در منطقه بودند. امروز به دلیل دخالت نا به جای سپاه در امور دیگر کشور ها و حضور نیرو هایش در کشتار صدها هزار انسان بیگناه و آوارگی ملیونها سوریه ای ، و ویرانی کشور های دیگر به خصوص سوریه ، چهره مردم وکشور ما را به منفور ترین در منطقه و جهان تبدیل کرده است. هر آینه رهبران دیگر کشور ها در منطقه خاور میانه می توانند مردمشان را بر علیه مردم کشور ما بشورانند. امروز در سوریه واژه ایران با نفرت توام شده است. برای حفظ امنیت ملی و آبروی ایران وایرانی هرچه زودتر باید خروج از سوریه توسط سپاه صورت پذیرد.

photo_2017-07-20_12-44-24

به جایدرگیر کردن مردم ایران در یک جنگ جدید، باید به سوی صلح و همکاری با ملت ها وکشور های منطقه پیش رفت . ادامه سیاست کنونی سپاه و حکومت، می تواند کشور ما را در گیر جنگ خانمانسوز دیگری کند، که ضرر های آن می تواند ده ها برابر جنگ بیهوده با عراق باشد. مخصوصا که امروز اکثریت مردم به خصوص جوانان ایران هر گز اماده نیستند برای حفظ حکومتی سرکوبگر و غارتگر ، جانشان را از دست دهند.

ادامه این روند حضور سپاه در سوریه، حیثیت و جان و مال ایرانیان را به خطر انداخته است. لذا برای حفظ ایران و ایرانی، و دور کردن خطر جنگ از ایران ، سپاه هر چه زودتر باید از سوریه و دیگر کشور های منطقه و جهان خارج شود، و به پادگان های خود برگردد، تا به وظایفش در چهارچوب اساسنامه اش عمل کند. هر چه زودتر این اتفاق بیفتد به سود مردم و کشور ایران است. لذا با پیوستن هر چه بیشتر مردم در همه جای جهان به این در خواست ، ضمن آنکه خطر جنگی خانمان سوز را از کشورمان دور می کنیم، به امنیت ملی و وقار نام ایرانی کمک می کنیم، تا جهانیان و هموطنان نا آگاه و ترس خورده ما بدانند هستند، ملیونها ایرانی که سیاست های تجاوزکارانه و تروریستی حاکم بر سپاه و حکومت را که از همه نظر به ضرر مردم ایران و منطقه و جهان است ، را تایید نمی کنندو انرا بر خلاف صلح و مصلحت عمومی همه انسانهای ایران و خاورمیانه و جهان می دانند. با پیوستن به کمپین سپاه گو هوم یا سپاه برو به خانه ات ، این وقار، شایستگی و همبستگی مردم ستم دیده ایران را با مردم ستم دیده سوریه و منطقه به نمایش بگذاریم.

همراه شو عزیز
کمپین سپاه گو هوم ، سپاه برو به خانه ات

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: