SepahGoHome#

چرا كمپين سپاه گو هوم حرف دل اكثريت ملت ماست.

[metaslider id=6490]

هدف اصلى كمپين خروج نيروهاى سپاه از سوريه است ،
.به چند دليل سپاه بايد اين كار را بكند،
دليل اول نابودى داعش، بقول خودشان آنها رفته بودند آنجا كه جلوي داعش را بگيرند. حالا كه ديگر داعش در انجا شكست خورده، هم در عراق و هم در سوريه ! ديگر دليلي براي اين حضور وجود ندارد كه باعث شود ديگر كشور هاي جهان ومنطقه از جمله عربستان ، از كشور ما احساس نا امني كنند و بخواهند جنگي را به داخل كشور ما بكشانند. با خروج سپاه از سوريه تا حدي اين خطر كاهش ميابد.

دليل دوم هزينه مالى كه به كشور تحميل ميشود در شرايط اقتصادى فعلى (بقول خودشان تنگناى اقتصادى) چه دليلي دارد ، كه مليارد ها دلار از سرمايه هاي مردمان ايران بيهوده در كشور هاي ديگر و به خصوص در سوريه هزينه نظامي شود و امنيت و صلح كشور هاي منطقه و جهان را به خطر بياندازد.

دليل سوم هزينه انسانى كه به نيروهاى ايرانى در كشورى ديگر تحميل ميشود در كمال ناباوري هزاران انسان ايراني و افغاني و پاكستانى و عراقي در اين راستا تحت مديريت سپاه قدس در سوريه كشته، مجروح و اسير شده اند. خانواده هاي انان مرتب نگران انها هستند . اين احساس بي پناهي و نداشتن نان آور خانواده به تدريج به خشمي خانمانسوز بر عليه ديگران تبديل ميشود. كه نهايتا دودش به چشم همه جامعه ايران مي رود.

دليل چهار جلوگيرى از ادامه نفرت پراكنى عليه مردم ايران به بهانه حضور نظامى ايران در يك كشور عرب منطقه ميباشد. زماني مردم ايران و كشور ايران محبوب ترين در منطقه بودند. امروز به دليل دخالت نا به جاي سپاه در امور ديگر كشور ها و حضور نيرو هايش در كشتار صدها هزار انسان بيگناه و آوارگي مليونها سوريه اي ، و ويراني كشور هاي ديگر به خصوص سوريه ، چهره مردم وكشور ما را به منفور ترين در منطقه و جهان تبديل كرده است. هر آينه رهبران ديگر كشور ها در منطقه خاور ميانه مي توانند مردمشان را بر عليه مردم كشور ما بشورانند. امروز در سوريه واژه ايران با نفرت توام شده است. براي حفظ امنيت ملي و آبروي ايران وايراني هرچه زودتر بايد خروج از سوريه توسط سپاه صورت پذيرد.

photo_2017-07-20_12-44-24

به جايدرگير كردن مردم ايران در يك جنگ جديد، بايد به سوي صلح و همكاري با ملت ها وكشور هاي منطقه پيش رفت . ادامه سياست كنوني سپاه و حكومت، مي تواند كشور ما را در گير جنگ خانمانسوز ديگري كند، كه ضرر هاي آن مي تواند ده ها برابر جنگ بيهوده با عراق باشد. مخصوصا كه امروز اكثريت مردم به خصوص جوانان ايران هر گز اماده نيستند براي حفظ حكومتي سركوبگر و غارتگر ، جانشان را از دست دهند.

ادامه اين روند حضور سپاه در سوريه، حيثيت و جان و مال ايرانيان را به خطر انداخته است. لذا براي حفظ ايران و ايراني، و دور كردن خطر جنگ از ايران ، سپاه هر چه زودتر بايد از سوريه و ديگر كشور هاي منطقه و جهان خارج شود، و به پادگان هاي خود برگردد، تا به وظايفش در چهارچوب اساسنامه اش عمل كند. هر چه زودتر اين اتفاق بيفتد به سود مردم و كشور ايران است. لذا با پيوستن هر چه بيشتر مردم در همه جاي جهان به اين در خواست ، ضمن آنكه خطر جنگي خانمان سوز را از كشورمان دور مي كنيم، به امنيت ملي و وقار نام ايراني كمك مي كنيم، تا جهانيان و هموطنان نا آگاه و ترس خورده ما بدانند هستند، مليونها ايراني كه سياست هاي تجاوزكارانه و تروريستي حاكم بر سپاه و حكومت را كه از همه نظر به ضرر مردم ايران و منطقه و جهان است ، را تاييد نمي كنندو انرا بر خلاف صلح و مصلحت عمومي همه انسانهاي ايران و خاورميانه و جهان مي دانند. با پيوستن به كمپين سپاه گو هوم يا سپاه برو به خانه ات ، اين وقار، شايستگي و همبستگي مردم ستم ديده ايران را با مردم ستم ديده سوريه و منطقه به نمايش بگذاريم.

همراه شو عزيز
كمپين سپاه گو هوم ، سپاه برو به خانه ات

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: